פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אייל לפעמים אתה פשוט כמו נביא

https://x.com/BarcaTimes/status/1820848988142157909

Barça have still NOT ruled out Nico Williams, despite him returning to training with Bilbao

את המשפט הזה נשמע בערך עד סוף החלון. גם אחרי שניקו ישבע באימו שהוא נשאר בבילבאו…

שמועות בטוויטר שבארסה סירבה להצעה של לאציו עבור רוקה: 25 מיליון + 50% מהמכירה הבאה.

שוב מתחילים לחשושים על יונייטד ופרנקי.
עכשיו שצמח לנו עוד קשר כמו ברנאל, אני ממשיך להתחזק בדעה שלמכור אותו יעשה לנו רק טוב.

מה קרה עם הכסף של ליברו שהיה אמור להיות מוכרז אתמול ?

התקשורת בקטלוניה תמיד תמצא דרך לעשות מעצמה צחוק…

הדיווחים האחרונים הם שהכסף כבר עבר.
חברת Armark שעושה את הקייטרינג עבור ברצלונה.

זה סוד? לא שמעתי על זה בכלל.

תקרא קצת בארסה מאניה ואז תשמע על זה (ועל עוד מיליון פעם שאמרו שזה יקרה ולא קרה).

אין לי פייסבוק יותר חחח

אני גם פחות בפייס. יש להם ערוץ טלגרם (וגם וואטסאפ אבל מספיק לי כל ה׳טוב׳ בטלגרם)

אולי לא הייתי מספיק ברור, גם שהיה לי פייס , לא הייתי חבר שם. מאז שפרשתי משם לפני כמה שנים טובות .

מה שמוזר שלא ראיתי שום דבר בטויטר…

אם כבר מדברים, מי הם הכתבים האמינים שקשורים לברצלונה? אני רואה אינספור כתבים שמצוטטים בטוויטר, וואלה אני לא מכיר אפילו אחד מהם ואין לי מושג בין שלל הדיווחים מה נכון ומה לא. יש לכם כתבים שאתם עוקבים אחריהם ויודעים שהם אמינים?

אה וואלה שצריך לתת קרדיט נותנים

https://x.com/BarcaTimes/status/1821128514994667600

JUST IN: The €40M Libero agreement has already been signed yesterday afternoon, thanks to Aramark company, who are club’s sponsors and now have also assumed shares of Libero

כמו לשאול מי הם הכתבים האמינים במארקה.

זה לא קיים :slight_smile:

נ.ב לא רומאו זה בטוח.

אני עוקב רק אחרי בארסה טיימס מלמעלה. הם מה שנקרא הפחות גרועים בטויטר

לא נכון, זהו שאם תשאל אותי מי הכתבים האמינים של ריאל מדריד אני יכול לתת לך רשימה וגם באיזה נושא בדיוק הם אמינים.

אין איזשהם כתבים כאלה גם לברצלונה? אני באמת לא מכיר.

אני עוקב אחרי בארסה טיימס, בארסה יוניברסל ובארסה סנטר, אבל כל אלה פשוט מצטטים עיתונאים שאין לי מושג עד כמה אפשר לאכול את הקישים שהם מייצרים.

האמינים בעיני:

טוני חואנמארטי. בדרך-כלל מדווח רק דברים שיש להם בסיס אמיתי.
פרננדו פולו. כתב בכיר במונדו דפורטיבו עם קשרים אצל לאפורטה, לכן הוא גם קצת שופר.
מתאו מורטו. בזמן האחרון מביא את הידיעות הכי רציניות ועמוקות.
יש בחור בטוויטר שמביא ידיעות פעם ב… לגבי העברות. אנריק קנייאס.
העיתונאי שעושה רושם הכי אמין הוא דומנק(שכחתי שם פרטי), לדעתי הוא רק ברדיו ובטלוויזיה, אבל מתרגמים אותו בטוויטר.
מרתה ראמון בהקשר הכלכלי.

נראה לי שזה הרוב בגדול.

לא מבין איך שכחתם לרשום את ההכי אמין בתחום - @dmitrys

אסביר לך את ההבדל.
בריאל נראה שיש משנה ניהולית סדורה ואיזושהיא תוכנית ולכן אפשר לסמוך על כתבים אמינים.

בבארסה הכל מתנהל כמו שכונה, חלק באשמת ההנהלה הנוכחית וחלק בגלל שאריות מהשודדים הקודמים שמחייבת את ההנהלה הנוכחית להתנהל בחלק מהדברים קצת בשכונתיות, קומבינות ומהרגע להרגע.
לכן אין כתב אמין כי ההנהלה בעצמה לא יודעת מה יקרה בעוד שעה.

יותר מרוב אוהדי בארסה שאני מכיר.

הייתי מוסיף גם את הלנה קונדיס

אני שכחתי את שמה. אבל דימטרי צודק זה כנראה אחת העיתונאיות הבודדות שאפשר ממש לסמוך עליה.

יש גם את זה שחשף ראשון שניימאר עומד להבריז לפאריז. שכחתי את שמו, נראה לי כתב בספורט. לא ישכח איך בארסה מניה יום שלם צחקו עליו והתנשאו . עד שהסתסבר שזה נכון…

@dmitrys אתה יודע על מי אני מדבר? היה הראשון שפירסם שניימאר עומד לעזוב.

מרסלו בכלר?

אני לא חושב שהוא מדווח על בארסה.