פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

ראיתי רק את המשחק שלכם מולנו, ברנאל לא תפס לי את העין. אלא אם הוא ממש היה טוב במשחקים האחרים כנראה שזה ממש מוקדם לומר שהוא צריך לפתוח בהרכב האידיאלי שלכם.

אתה לא פוסל, הוא כן.

עד נובמבר אני מניח שנפתח גם עם גונדו לפעמים או קסאדו שם, פרנקי ללא תאריך חזרה כרגע אז לא ניתן לדעת מתי ואיך יחזור.

אי אפשר להכריח שחקן, אבל אני מקווה שקבוצה כלשהי (מנצ’סטר?) תבוא עם הצעה טובה ואולי הפעם שני הצדדים יסכימו להיפרד.

בכל מקרה נראה שפרנקי כרגע לא מדבר על הארכת חוזה אז צריך לדמיין את קישור גם בלעדיו.

בכמה מקומות כבר ראיתי שמדברים על ההתעלמות שבארסה מקבלת מפרנקי ואראוחו על הצעות לחידוש חוזה.
אם הוא רוצה להישאר זה נחמד, אבל בפועל הוא לא באמת עושה מהלך שמגבה את האמירות האלה.
אפשר לשער שהוא לא מרוצה מההצעה ולא ממהר לקבל החלטות כרגע. רק שלא יספרו לנו כמה הוא אוהב את המועדון בבקשה.

בכל אופן, אם לוקחים בחשבון את כל החיסורים והעובדה שהעונה נפתחת אוטוטו, אז כרגע האופציות לצמד בקישור הן קסאדו, ברנאל, גונדואן וכריסטנסן(אם פותחים עם קונדה כבלם).
אם הייתי מהמר אז הייתי הולך עם השניים הראשונים אחרי כל המחמאות שהם קיבלו.

רכש מעניין. אני חושב שקיים סימן שאלה לגבי הכשירות שלו, הוא שחקן שנפצע המון. במרכז השדה הוא כוח גדול - מצטרף מצוין, מחפש כל הזמן את השער ויש לו אחלה בעיטה, אולי מעין ססק פברגאס לעניים. מה שכן ברצלונה הייתה צריכה יותר שחקן כנף והשאלה אם במצב כלכלי שלא אגיד רעוע אבל גם לא ‘וואו’ עד כמה זה חכם. זה דוחק אולי קצת את פדרי בהיררכיה וזה בצדק. מעבר לכך, כדורגל נבחרות צריך לקחת בפרופורציות.

מתאו מורטו מפרסם שבארסה מוכנה לשחרר את פרנקי דה יונג תמורת סכום כולל של 60 מיליון יורו.

חלום למכור אותו ולחזור ל-433 עם פרמין, פדרי, גאבי ואולמו בקישור.

אם הוא לא לא מוכן לחדש חוזה- אולי זה המהלך הנכון כלכלית.

כך או אחרת, מקצועית זה רע… הקשר הכי טוב שלנו.
נראה לי שגאבי היה פצוע מלא זמן וכולם שכחו את המגרעות שלו. תרנגול ללא ראש וחמום מוח.
האלטרנטיבה הנוספת זה גונדו, שסביר שיעזוב בקיץ הבא ואין לו כבר רגליים להיות חלק ממשחק לחץ.

פדרי, פרמין ואולמו לא רלוונטיים- זו משבצת אחרת. התחרות שלהם תבוא מראפיניה ופראן-שהם השחקנים שהכי נכון למכור אם זה אפשרי. בפועל, אחרי הרכש, בהנחה שלא נצליח למכור אף אחד מהם, אני מנחש שפרמין יקבל רסיסי דקות ויעזוב בקיץ ממורמר בשביל איזה 15 מיליון שדקו האפס יצליח להשיג.

ברגע שאתה חוזר ל 433 אתה מעלים את המשבצת של דה יונג ופותח יותר משבצות לקשרים האחרים.

433 אמיתי לא יהיה- אין לנו קיצוני שמאלי, וכנראה גם לא יהיה. אפילו ווינג בק שכזה שיכול להיות קצת קיצוני כמו קאנסלו לא יהיה.

כך או אחרת, בכל הרכב שלא תעמיד בקישור פרנקי הוא כנראה השחקן הכי טוב שיש לנו.

כנראה שהייתי פותח את העונה עם פרנקי, גונדו וברנאל (אלא אם הילד יטבע ואז אפשר להרכיב במקומו את גאבי/קסאדו)

אבל דה יונג לא רוצה ללכת, רוצה את כל השכר הדחוי שלו בחזרה, וגם פצוע ללא תאריך חזרה
איך בדיוק מוכרים אותו?

מחזיקים אצבעות שטן האח עדיין רוצה אותו.

אריק גארסיה נשאל אחרי המשחק על עתידו בבארסה ואישר שהוא נשאר בבארסה העונה ב-100%.
במקביל רן הצרפתית הגדילה את ההצעה על מיקאיל פאייה ל-10 מיליון יורו(ו-20 אחוז מהמכירה הבאה).

האנליסט אלייש דלמאש(האהוב עלי) מנתח את דני אולמו עבור ‘לה וואנגרדיה’:

אראוחוב בברונמות’, תמורת 10 מיליון.

בהצלחה.

Every bit counts
אני עדיין מבואס קצת על עניין אלברז.
ממש מקווה שאולמו לא ידחוק את פרמין לקצה הספסל.

תקשיבו, זו מכירה ברווח. אני ממש בהלם.

שני דברים לא ברורים לי:

1. אם ניקו יגיע בסוף, אז למה היינו צריכים את אולמו? אם נצא מנקודת הנחה ששניהם מגיעים כדי להיות שחקני הרכב, ואם יש לנו זוג עיניים וראינו קצת מלאמין ימאל - אז השלישייה שאחרי החלוץ סגורה, ושאר מיליון הקשרים שלנו יצטרכו להסתפק בשתי העמדות האחוריות, שאף זוג מהם לא מתאים אליה, אלא רק לתפקד לצידו של שחקן כמו ברנאל.

2. למה אנחנו מוותרים על סרג’י רוברטו? הוא הרוויח משכורת זנות, לא התלונן על זה שהוא לא רואה דקות והוא שחקן בית. לדעתי זו טעות להיפרד ממנו.

רק 2 דברים?

אני לא רוצה לצאת בהצהרות, כל עוד לא נגמר החלון (במיוחד כי בשנים האחרונות הרבה קורה בברצלונה עד השנייה האחרונה), אבל הסגל כרגע מאוד לא מאוזן ומאוד לא ברור בהיררכיותו. חלק מזה הגיוני, כי מאמן חדש וכי שחקנים בכירים שפצועים, אבל עדיין…

מקווה שהתמונה תתבהר יותר בימים הבאים.

אני עומד בשתים מהשלוש תנאים שהצבת פה ועל השלישי אני יפצה על זה שאני יהיה מוכן לעבוד בשכר עוד יותר נמוך ממנו…

הבינוניות הזו שהטביעו בנו שאנחנו לא מסוגלים לראות ברצלונה בלי סרגי רוברטו זה משהו שצריך ללמוד אותו בבתי הספר לפסיכולוגיה

גם בעולם מושלם אין שום רבע בסרג’י רוברטו בסגל. אני מעדיף אחד כמוהו בקצה הסגל מאשר כל מיני פאוליניואים וגומשים.

במקרה של רוברטו, כנראה רוצים לתת את הדקות לקסאדו וגיז’ה(וגם כריס וגארסיה יכולים לשחק שם).

i rest my point

כאילו זה הבינוניות שאנחנו מקבלים, שזה האלטרטיבה ושחקן ששום קבוצה גם דרג ב כבר לא רוצה אותו יחמם את הספסל. אבל הוא סתם יחמם את הספסל אבל שיגיע איזה קלאסיקו הוא תמיד ימצא את הדרך להכנס להרכב ולהסריח את הדקות שהוא משחק .

עשה את שלו תודה על הכל (בלי ציניות) הגיע הזמן להיפרד ממנו.