פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

שבניגוד לברנאל לא מאוד הרשים אותי.

לא בטוח שזה השיקול שלהם, ולא חושב שיש להם שיקולים או תכנית או פרויקט, אבל שים לב שיש מגבלה של 25 שחקני קבוצה ראשונה אם אני לא טועה.

אם ניקו אכן מצטרף אז לאפורטה לוקח פה הימור כלכלי שהשחקנים האחרים יתחילו להסתכל החוצה.
אולי הימור שהוא לא יכל לקחת תחת המגבלות של העונות הקודמות.

אם אנחנו נתקע עם סגל רחב ויקר, רק הצלחה משמעותית תצדיק את זה.

https://x.com/FCBarcelona/status/1822703575073497338

הומור בצד והכל, והיה לי הרבהההה הומור בהקשר שלו בשנים שעברו - תודה רבה. שם את טובת הקבוצה, כלכלית ומעמדית, כשהיה צריך את זה, ותמיד נתן הכל למרות הפגיעה הפטאלית והבלתי הפיכה בחוש השמיעה.

בהצלחה בהמשך.

(נ.ב. כל נושא מתן המספר 20 לדני אולמו, לפני שרוברטו הודיע רשמית על עזיבה, הוא פשוט עוד מהלך מטומטם של המועדון והעומדים בראשו. אפס כבוד לשחקנים, וגם כלפיי האוהדים. העיקר לרדוף קיץ שלם אחרי פרוספקטים לא מובטחים ממועדונים אחרים, רק כדי לחפש איך לזרוק גם אותם עוד שנה שנתיים)

אני יודע שאני אעצבן את משה ועוד, חושב שהוא יכל לתרום עדיין, בטח כשכל הקשרים אבל כל כולל כולם לא שיחקו יחד במכונת הטיקי טאקה ולא יודעים לעשות דאבל פס אחד ראוי לשמו.

הוא היה הרבה מעבר למה שמפרגנים לו. בטח כבן אדם יחסית צנוע שעשה 0 בעיות.

אתה לא מעצבן אותי, אני לא שונא שלו, היו לו שנים טובות, מסכים עם כל מה ש @Eyal כתב עליו.

פשוט עשה את שלו ומועדון שיש לו עדיין רצון לחזור להיות מועדון בטופ צריך לשחרר שחקנים שלא ברמה הנדרשת

כל החיבה אליו זה נוסטלגיה למה שהוא היה פעם, לא למה שהוא היום. אתה חושב שזה צירוף מקרים שאין לו עדיין קבוצה?

שהיה לו בהצלחה תודה על הכל…

אני לא מבין משהו.
אולי כבר חזרנו לכלל 1:1 ואולי עדיין לא. נניח לרגע שחזרנו.
בשביל לקנות גם את וויליאמס צריך למכור ב 120 מיליון ולפנות 2 משכורות לא קטנות בשבילו ובשביל אולמו.
שחקנים חשובים צריכים לעזוב כדי שזה יקרה. אראוחוב ודומיו לא יספיקו.
נגיד לנגלה יעזוב, משכורת אחת מתפנית אבל לא נקבל עליו כלום.
פרנקי ופאטי פצועים ולא יעזבו. צריכות לקרות עזיבות חשובות.
לפי העזיבות, יווצרו עוד חורים בסגל.

לפאטי אין סיכוי לקבל דקות, לדעתי הוא יעזוב למרות הפציעה. גם רוקה בדרך החוצה.

לא שמעת לאפורטה נכנס אישית לעסק. עכשיו ניקו לא יעלה לנו 60 אלא 120!

רק בשביל הדיון. אולמו וניקו יעלו לנו 120 ביחד אם יש לנו 120 בשבילם אני לא יקבל שאין לנו גם לק.א מתאים.

אפשר כבר לקבור את הסיפור הזה?
כלומר - עד ינואר, כשהשם שלו יעלה שוב?

הם עדיין יכולים למכור מלא חולצות שלו עם המספר 10, לשתף אותו נגדינו במחזור השני ב 24 לאוגוסט, ואז למכור אותו לנו במלא מלא כסף.
אי אפשר לקבור כלום עד השניה האחרונה של חלון ההעברות.

גם אם אני ממש ממש רוצה?

בילבאו לא ירדו מהסעיף שיחרור שלו.

שאלו איזה עיתונאים אמינים יש בברצלונה?

אז אותו אפשר למחוק מהרשימה @sanantheone

לא מפתיע שזה ספורט.

אתה צריך לחזור על זה 99 פעמים , לדפוק בעץ, לירוק מעבר לכתף, לבעוט בכל חתול שחור שאתה רואה, לשרוק בבית כל הזמן, להניח את כל המראות עם הפנים מטה, לחכות לסוף החלון ואז בהחלט אפשר לקבור את זה.

לא יודע מי יגיע במקום ניקו אם בכלל אבל שמח מאוד על אי ההחתמה הזאת.
לדעתי אוברייטד ולא מה שאנחנו צריכים בסכום הזה.

הייתי שמח גם בלי אולמו אבל מאוחר מדי.

חשבתי שאני היחיד שחושב ככה.
ירדו עליי פה ואמרו לי לעמוד בפינה.

למה? אני חושב שכולנו פה נגד החתמה של ניקו. אני גם נגד החתמה של אולמו.

דווקא הייתי בעד ניקו כי אין לנו בכלל שחקן התקפה בסגנון הזה בשמאל וקסם לי השיתוף פעולה שלו עם לאמין. מנגד, זה לא שווה את מה שבארסה עושה בשביל זה.

יאללה לשחקן הבא.

הכל תלוי במדיניות, במצב הכלכלי ובמחירים.
ניקו יעזור לנו מאוד לדעתי, אבל האם הוא שווה 62 מיליון? האם זה משתלב במצב הכלכלי שלנו?
האם זה נכון לעשות את זה עכשיו במצב הסגל שלנו?

כבר כתבתי מקודם שאולמו פותר לנו את בעיית הקיצוני שמאלי. אם אפשר למכור שחקן יקר ואז לצרף את ניקו ולהעביר את אולמו לקישור זה יהיה מושלם. אם זה לא יקרה, יש לנו מספיק שחקנים גם ככה.

ברצלונה סובלת מניהול מזעזע וקבלת החלטות ביזיונית בכל הקשור לרכש כבר המון שנים. דני אולמו בנוסף לסאגה הכה פתטית עם ניקו, הן דוגמאות פנטסטיות למה המועדון הזה פשוט רקוב.

ובאמת, שום דבר אישי נגד השחקן, הוא גם שחקן טוב, אבל לבזבז את הכסף שאין לנו על שחקן בעמדה האחרונה שאנחנו צריכים, שלא מדובר בשחקן שאי אפשר לסרב לו או באיזו הזדמנות שוק היסטרית, זה פשוט טמטום.

מבקש רק לא לשכוח להאשים שוב את המאמן אחרי הכשלון הצפוי העונה.