פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

מאותה סיבה שקנסלו לא חיכה. כולם יודעים מה המצב של ברצלונה.

דקו בחופשה בפורטוגל. עבד קשה הקיץ. הלואי שישאר שם ולא יחזור.

השאלה היא מתי ההרשמה לליגת האלופות מסתיימת.

The squads for the 36 UEFA Champions League league phase contenders must be submitted by 24:00 CET on Tuesday 3 September

מה אכפת לו או לקאנסלו לחכות עוד יומיים? אין לו מה להפסיד.

אני מניח שהמועדון הסעודי או זלצבורג לסטפן קנסלו: רוצים תשובה עד סוף היום

מניח שגם הם מבינים שאין לנו ffp לסרגי רוברטו אז למה להם לחכות?

כי אולי החוזה עם נייקי, אולי מישהו יימכר, או מאיפה להם לדעת מה המצב בדיוק.
ואם היו קוראים כאן בפורום, היו יודעים שבארסה פנתה ללברקוזן לגבי ג’ונתן טא, שעולה יותר מההשאלות של קאנסלו ובייסטיץ’ ביחד.

https://x.com/BarcaTimes/status/1829165695797461448

גם הברוז של גונתן טא נשחט באופן סופי

החלון נסגר מחר . קיץ שני כושל ברציפות של ברצלונה. אומנם שנה שעברה היה יותר גרוע שרכשו את רומיאו והשנה אולמו שהוא שחקן הרבה יותר טוב ממנו.

לאפורטה הביתה!

כמו שהיתה לנו הרגשה בזמנו, צאבי לא פוטר בגלל שהוא היה מאמן בינוני (על זה הוא היה צריך להיות מפוטר ובצדק) אלא על זה שהוא פלט את האמת.

על רקע הדכדוך של הקיץ האמיתי, בא לי לשחק משחק.

אני חוזר לתחילת הקיץ: נגיד והבעיות הכלכליות נפתרו, בארסה מקבלת מענק סולידריות של 800 מיליון מהממשלה הספרדית על זה שסבלנו מברטומאו וטבאס מתפטר.

איזה רכש סוג של ריאלי (במובן של - סיטי לא תמכור לנו את רודרי והאלנד, וריאל לא תמכור לנו את ג’וד) הייתם רוצים?

מבחינתי - אלברז, זובימנדי, אולמו, ניקו, גרימאלדו\דימארקו + או משאיר את פיי או קונה את פדרו פורו ומסיט את קונדה חזרה לאמצע. וכמובן מוכר את לבה פראן וראפיניה.

מותר גם לי להשתתף ?

יש לי 800 מיליון ?

קרבחצליה לצד שמאל, ג’וטה מליברפול להתקפה, גרימאלדו מגן שמאלי, גונב את פאלינייה לבאיירן לקישר האחורי, דה ליכט בלם.
משאיר את גונדוגאן.

מה אנחנו ריאל?

:joy:

התלבלת בקבוצה

ג’וטה וגם קרבחצליה? מי ישחק במרכז ההתקפה?

טר שטגן
גרימרלדו - דה ליכט - אראוחו - קונדה או חדש
פאלינייה
דה יונג - פדרי
קרבחצליה - ג’וטה - לאמין

דרך אגב לא צריך 800 מיליון. ב60 מיליון שביזבנו על אולמו היית יכול לקנות ק.א טוב לצד ברנאל.

ועוד איזה קיצוני. תוסיף עוד טיפה גובות עוד חיזוק פה ושם ואתה סוגר את כל הפינות יש לנו קבוצה טובה.

לא צריך 800 מיליון בשביל זה. צריך נשיא טוב+מנהלי רכש טובים . וזה אין לנו

זו היתה הקצנה למען שחרור דרור עם הפנטזיה. אבל נו יאאלה תן את הרכש השלם שלך- כאמור אתה לא מוגבל במסגרתההמשחק התאורטי הזה.

אני כבר כמה שנים טובות לא צופה באף קבוצה חוץ מברצלונה משחקת כדורגל. (לברקוזן בגלל גרימאלדו עקבתי אחרי ההשגים שלו )

תן לי שתי מגינים אחד בכל צד ק.א טוב למכור את לבה (אוהב את השחקן והאדם אבל זמנו עבר) תביא חלוץ סביר במקומו ואני מרוצה. כמובן לשחרר עוד שומן מהקבוצה.

ומה שאוכל אותי, שאני רואה את המצב של ספרד. אני יגיד את זה כך וזה בלי זילזול. אנחנו לא צריכים קבוצה ברמה של הפפ טים בשביל לקחת את הליגה. אפילו לא קבוצה ברמה של לוצו טים. רק בסיס טוב ובריא של שחקנים. זה הולכת להיות הבעיטה בדלי של האליפות הכי מתסכלת .

ובכל זאת בגלל רשלנות וטימטום מצד הניהול שלנו. אנחנו נראה עוד שנה את ריאל מניפה אליפות.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1829486783064617092

מי אמר שחוסר בפייר פלי זה דבר רע? רק לחשוב על ראביוט אצלנו.

אלה אמירות מהסוג שאני לא מבין.
מצד אחד יש תלונות על זה שמוציאים כסף שאין, קונים שחקנים ביוקר במקום לנצל את התקציב שיש, בונים יותר מדי על הצעירים שכתוצאה מכך סובלים מפציעות משנות קריירה ושבארסה לא מביאה מספיק עומק לעמדות הקישור האחורי.
עכשיו שפתאום צצה שמועה שאולי אולי אולי יביאו שחקן חופשי(לא רע בכלל) שיכול להוסיף עומק ואיכות, אז יש גם תלונות על השחקן הזה.

איך זה מתיישב ביחד?

אני לא מתלהב במיוחד מראביו (גם כשחקן ובפרט מהאופי), ולא נלהב לקחת עוד שחקן שנאבק להיפטר ממנו בהמשך, אבל אם היה פייר פליי, ואם הוא היה מגיע לחוזה לשנה-שנתיים גג ובשכר נמוך- הייתי לוקח.

בכל מקרה, להביא אותו, או את טה בהמשך לדיון הקודם שלנו, או כל שחקן אחר זה לא רלוונטי כשאין תקציב פייר פליי לבמבה נוגט.

איך אפשר לדעת שאין פייר פליי או שאי אפשר להשיג אותו?

את ראביוט לא הייתי לוקח גם אם היינו יורדים ליגה וגם אם הוא היה מוכן לשלם לנו את המשכורת שלו.

אוברייטד בהגדרה עם אימא מכשפה בלתי נסבלת. הכלא בפסז ממש שימח אותי, בנוסף הוא צרפתי אז בכלל.

מה זאת אומרת? אתה לא מודע לזה שגם את אולמו רשמנו רק כי כריסטיאנסן נפצע?

ז’'א, שמהצד השני אם כריסטנסן לא היה נפצע אז היו רושמים את אולמו איכשהוא נכון?

אם ראביו יסכים להגיע לעונה בשכר סביר, אז יעמידו ערבויות בשביל זה, כמו שעושים כמעט כל עונה ברגע האחרון של שוק ההעברות אצלנו.