פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אני רוצה פנטזיה אחרת:

מסי
לאמין - אולמו - פאטי
פדרי - ברנאל
קונדה - אראוחו - קובארסי - גרימאלדו
טר שטגן

הרכב של שחקני בית (בעיקר) בלי כל הפציעות שגמרו לנו חצי מהכשרונות.

אני מכיר מספיק את ראביו להבין שיש סיבה למה הוא נמצא במקום שבו הוא נמצא.

גם את אימא שלו החביבה ודרישות השכר המוגזמות שלו.

להביא אחד כמו ראביו זה בערך להביא שחקן ברמה של רומיאו. זה סתם להגיד הנה קיבלת שחקן.

תודה לאל שאין לנו פייר פלי בשבילו. אין לי מושג אם זה באמת אמיתי או ברווז עיתונאי מצד שני לא יפתיע אותי כלום בקשר לטימטום של דקו. שיהנה בחופשה. הלואי שהיה סגר על פורטגל והוא לא יחזור משם יותר בחיים. בחיי שדקו גורם לי להתגעגע לזובי בתור מנהל מקצועי. זה עד כדי כך כמה הוא גרוע.

בבארסה מאניה הדהדו איזה דיווח של עיתונאי לפיו פרים לא מקבל דקות בבוגרת ולא נכנס לסגל כי החוזה שלו מסתיים בסוף העונה וכרגע לא מגיעים להסכמה על חידוש.

בסגל מלא וכשקסאדו וברנאל מועדפים עליו, אני מבין למה הוא לא בהכרח רוצה לחדש.

מצד שני, אחרי כל הפציעות הוא היה יכול לקבל במה, אז זה קצת חבל לי. היתה לו כנראה עונה פחות טובה בשנה שעברה, אבל הוא עדיין נחשב פוטנציאל גדול הרבה שנים.

מניח שהוא לא האריך, לפחות בינתיים, כי הוא לא יודע מה המעמד שלו ומה סיכויי ההשתלבות שלו בקבוצה הראשונה.

ואז זה סוג של פרדוקס - הוא לא מאריך כי הוא רוצה הזדמנות גדולה יותר, וברצלונה לא נותנים לו הזדמנות כי הוא לא מאריך.

מעניין כמה מאי הזימון שלו למשחק מול ואידוליד זה בגלל מה שפליק חושב עליו, וכמה בגלל הנחייה מלמעלה.

מקצועית, אני לא רואה סיבה למה לא להעריך.
בגלל הנסיבות, בארסה אולי הקבוצה הטובה בעולם כרגע לשחקנים צעירים לקבל קידום ובמה.
אני מניח שהמחלוקת היא כספית.
בדקתי, הסוכנים שלו הם אותם סוכנים כמו של מארק גיו. כנראה היחיסים איתם לא משהו.
הם גם הסוכנים של בריאן גיל, שעובר קבוצה כל חלון בערך.

ואחד הקליינטים של הסוכנות הזאת הוא מאמן בשם ג’ורדי קונדום. רק על זה הייתי מפטר אותם.
image

המהלך של גיו בכלל הזוי לדעתי.
מילא הוא מחליט לעבור כדי לקבל יותר דקות, לגיטימי ובאמת היה מגיע לו יותר בעונה שעברה.

אבל… לצ’לסי? הוא לא היה אפילו על הספסל במשחק הקודם שלהם. יש להם כל כך הרבה שחקנים שאפילו המאמן לא מכיר את כולם. החלטה קצת תמוהה

החלטה כספית גרידא.
בבארסה לא הסכימו לתת לו את מה שהוא רצה, הוא סירב לחדש והלך לצ’לסי.
בגלל זה הזכרתי אותו, יכול להיות סיפור דומה גם עם פרים.
גם צ’אבי סימונס בזמנו עשה את זה כשהלך ל PSG, ועדיין יצא ממנו שחקן. זאת לא בהכרח החלטה רעה, אבל היא לא נובעת משיקולים מקצועים בלבד.