פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

בהמשך לדיון פה שהיה על פפ והטיקי טאקה (דרך אגב פפ שונא את השם הזה…) ," זהו אי אפשר לחזור לשחק כך, אין יותר את צאבי ואינייסטה מזדקן"

אז פפ עושה ממכם צחוק (ומהפרימיר ליג ) והוא עושה את זה בלי מסי צאבי אינייסטה ובוסקטס:

https://twitter.com/Nascelotti/status/973293316069576705

https://twitter.com/MessiMastrclass/status/973305334117883904

דרך אגב, סארי מאמן נאפולי עושה עבודה נהדרת, טיקי טאקה איטלקי.

השאלה אם אפשר לעשות טיקי טאקה בברצלונה עם מסי של היום??

#לא_ציני

תלוי מה אתה מגדיר טיקי טאקה? בברצלונה של היום אי אפשר, אבל זה לא מכת גורל, אם ארתור יגשים את הפוטנציאל שלו (אין לי מושג אני תכלס לא מכיר אותו) אז זה אפשרי. הבעיה שלנו זו הגישה שהשתנתה במועדון.

חבל שלא פותחים דיון על פוליטיקה והמועדון, כי המשך התשובה שלי קשורה לשם :roll_eyes:

וידאו אחד חסום לצפייה מהארץ והעמוד השני נסגר.

משה - אם ארתור יגשים את הפוטנציאל שלו :slight_smile: אם = תנאי, עם = הוספה.

ואתה מוזמן לפתוח דיון כזה אם לדעתך יש מקום.

חומר השחקנים הקיים בברצלונה מתאים בהחלט למשחק קצר מרגל לרגל מהר מאוד ועם משחק לחץ גבוה.

זה נכון שלשחק טיקיטאקה צריך שחקנים מתאמים אומנם, אבל קודם צריך מאמן שמשחק ככה.
וכרגע חוץ מפפ ומאוריצו סארי אני לא מכיר.

md מפרסמים שהסוכן של וראטי הציע אותו לברצלונה, ומה שחדש הפעם בדיוח הזה, שהבוס הקטארי מוכן לתת לו ללכת תמורת 100 מיליון אירו. אבל ברצלונה סירבה בגלל ארתור.

שאלה, אתם מוכנים לוותר על גרייזמן בשביל וראטי? (אני מדבר על המחיר כמובן לא על התפקיד)

אין לי מושג בקשר לאמינות של הדיוח. זה מונדו ולכן צריך לקחת אותו מאוד בעירבון מוגבל.

הדיוח שלהם מבוסס על העיתון הצרפתי לאקיפ.

הלאקיפ בדר"כ די אמין.

אינשללה וראטי יבוא במקום גרייזמן. לא רוצה לראות עוד מישהו מקדימה, והגיל של אינייסטה+בוסי+ראקיטיץ’ הוא 93. קרי ממוצע 31 לא מעודד בכלל.

מבלי לחשוב פעמיים.
תמיד יהיו חלוצים טובים. אבל קשרי שמתאמים כמו כפפה ליד למועדון שלנו לא תמיד יהיה קל למצוא.

וויראטי קוטיניו ורוברטו, זה קישור דינמי יצירתי ויכול להוביל את הספינה שלנו לעוד 5-7 שנים.

רביע, אילו חלוצים טובים יש לך בשוק?

מבחינת יכולות וצורך טקטי וראטי קלאסי עבורנו, מבחינת אופי… גריזי 3>
אולי זו תקרית הסיגריה של וראטי, אבל יש לי תחושה שהוא גדל בסביבה מפנקת מדי. בניגוד אליו, לגריזי יש חובת הוכחה והוא ספג את החינוך הנוקשה של סימאונה.

אני חושב שגריזמן הוא לא רק חלוץ אדיר, אלא גם שחקן עם אופי מאוד חיובי שיכול להוביל את בארסה ללא מסי לתקופה חדשה.

רגע רגע מה?

אני חושב שזאת הגזמה פראית

בכלל אני בדעה של מיעוט אולי שחושב שהוא אוברייטד? מעבר לכך כמה שחקני התקפה אנחנו צריכים? הרבה יותר חשוב להביא קשר איכותי ומגן ימני אם כבר… אבל גלשתי

אני חושב שהוא מוערך נכון בקרב קהילת הכדורגל, הוא חלוץ אדיר והוא הוביל תקופה ארוכה התקפה של קבוצה שלמה כמעט לבד.

אם גריזי מגיע זה בתור מחליף לסוארס, עוד שנתיים הערפד יהיה בן 33. יש גבול לכמה כדורגל אפשר לסחוט ממנו.

ועוד חמש שנים הוא יהיה בן 36

זה עדיין שנתיים… אני מבין את הרצון לחלוץ אבל הוא לא כזה בוער וגם ככה נהיינו קראקלוניה אז אולי שווה לוותר עליו בינתיים

וראטי מאוד אוברייטד לטעמי. ופה בפורום גריזמן מאוד אנדרייטד.
וראטי כל הקרירה שלו לא שיחק ברמה הגבוהה באמת, הוא מעולם לא התעלה על עצמו ברגעי האמת (ההפך אם כבר) ומלבד פוטנציאל ומילה טובה מצאבי אין לו הרבה.
גריזמן מנגד הוא אחד השחקנים הטובים בעולם, הוביל את אתלטיקו לתקופה הטובה ביותר של המועדון ולניצחונות על ברסה וריאל. במו רגליו תוך מתן תצוגות העלה את צרפת לגמר היורו וזכה במצטיין הטורניר והעלה את אתלטיקו לגמר האלופות באותה עונה נגד ריאל שנגמר רק בפנדלים תוך כדי שהוא אחראי להדחה של ברצלונה.

אני חושב שאתם נותנים למילה של צאבי יותר מידי חשיבות. וראטי לא הוכיח דבר וחצי דבר שמגיע לו את הכבוד הזה, מדובר בשחקן טוב וזהו, בהחלט לא בשחקן ששווה את המחירים המדוברים. אם המחיר של שניהם יהיה שווה (מה שלא בטוח בכלל עם אל חליפי) אז בלי לחשוב פעמיים גריזמן, לטעמי שחקן התקפה יותר טוב מכל אחד שיש לכם בסגל (מלבד מסי כמובן).

אז כנראה שאני לא רואה את אותו שחקן שאתה ורבים אחרים. אולי לא ראיתי מספיק משחקים שלו למרות שנראה לי שהמספר הוא בסביבות ה20\30, אני רואה שחקן עם סיומת נהדרת אבל חלש פיסית ועם דריבל בינוני.

אני מדבר על גריזמן כמובן

מדובר על שחקן שהיה מועמד לשחקן השנה בעולם, מהיר מאוד ופיזי מאוד שנלחם המון (בדומה לסוארז).
מדובר על שחקן עם בעיטה טובה מאוד ונגיחה טובה, יכולת טכנית מצוינת ובכללי מהשחקנים שבאמת מסוגלים לעשות הכל.

ומה וראטי מבחינתך? מה הוא עשה בקריירה שלו? מלבד לקבל מילה טובה מצאבי

אני לא רואה את כל מה שאתה אומר באמת,

יכול להיות שאני צריך לראות יותר זמן ממנו אבל אף פעם לא נפלתי מהכסא, בנוגע לווראטי אני באופן אישי לא מתלהב גם ממנו… אם רק היה לנו מודריץ’ אחד כזה צעיר הייתי נותן שבעה גריזמנים על אחד כזה

מודריץ’ יש רק אחד! :slight_smile:

תסתכלו על המשחק שהיה לנו אתמול מול צלסי, בדקות שהם שכבו לנו על השער (בעיקר ב 15- 10 דקות של השניה) איזה שחקן היה חסר לנו? שחקן כמו וראטי? או שחקן כמו גריזמן? ובפצצה שאיניסטה הפיל, שהוא חושב על לעזוב לסין (:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:). איזה סוג של שחקן יהיה חסר לנו?

התשובה בעיני היא מאוד ברורה… וזה התשובה הקרויפיסטית. משמע עוד שחקן שידע להחזיק כדור ולשלוט בקצב של המשחק.

• ארתור הוא שחקן צעיר מידי ולא מוכר מלסמוך עליו ישר. (והוא יגיע רק בינואר 2019)

Don’t remind me :frowning:

א. לדעתי מרסיאל הכי אנדרייטד בעולם והוא פוטנציאל להיות חלוץ על כמו תיירי הנרי האגדי.
ואישית הייתי מעדיף ללכת עליו במקום על גריזי.
ואני ממש ממש אוהב את גריזמן.

ב. את וויראטי נצטרך לשפשף לא מעט כדי שיגיע לרמה שהוא יכול להגיע אליה, אבל כשזה יקרה נקבל את כל מה שחסר לנו בקישור מאז שצ’אבי עזב.
שליטה, ניהול, לחימה והכי חשוב לדעתי יש איזון מושלם בינו לבין קוטיניו ורוברטו כשלשיית קישור.

ג. גריזמן שחקן אדיר אומנם, אבל איפה בדיוק אתה משלב אותו? איזה צורך יש לנו בו אם סוארז יכול לתת עוד עונה מלאה ועוד עונה נוספת שפאקו יקח ממנו דק’…?