השופט בן זונה :: על שופטים, VAR, החלטות ומה שביניהן

לפי ONE החל מהעונה הבאה משנים את חוק הנבדך ומעכשיו נבדל יישרק רק אם השחקן התוקף היה עם כל הגוף במלואו אחרי שחקן ההגנה האחרון.

חלק מהמקורות אומרים שזה אושר, חלק אומרים שזה עדיין considered.
לא מצאתי מקור רשמי או כזה שאני סומך עליו בעיניים עצומות.

אני דורש זכויות יוצרים על החוק הזה!

תירגע. אתה לא יכול לקבל גם פציעה של גאבי, וגם זכויות יוצרים על החוק הזה.

מה זה פה - שכונה? תבחר, שמעת?

תפנה לארסן ונגר.
בכל העולם בטוחים שהוא הציע את החוק הזה ראשון ולא אתה.
אנטישמים.

ארסן ונגר זה פיקציה. זה שם שהומצא לטובת תשבצי היגיון.

אני בכלל טוען שצריכים לבטל את חוק הנבדל ממסירות שיצאו 20 מטר מהשער. מהות הנבדל היא למנוע שחקנים שדוגרים ברחבת היריב. כשהכדור נמצא 20 מטר מהשער זה כבר לא אפקטיבי.

עקרונית אתה צודק אבל זה ממש יסרבל את החוק ותראה כמה זמן לוקח בדיקות היום.
זה שלא שיבדקו בהצעה שלך אלא הבדיקה תעבור לאזור אחר: האם המסירה היתה מ20 מטר או מ19.97

הא.
לא הגיוני מה שאתה אומר. גם היום נבדל לא נבדק כשמקבל המסירה נמצא בתוך בחצי שלו. אז במקום שזה יהיה עד קו החצי זה יהיה עד קו ה - 20 מטרים המוצע. אם כבר זה יחסוך המון בדיקות מיותרות.

אגב, לדעתי 20 מטר זה קרוב מדי לרחבת ה- 16. לא חושב שרעיון כזה שווה דיון אמיתי כי החלוצים לא ישרצו בתוך הרחבה אבל ישרצו 4 מטר מאחוריה. לא נקבל פה משהו שמחזיר את המשחק להיות שוטף.

יש היום אמצעים טכנולוגיים כדי למדוד מרחק בשניות בודדות.
לבדוק מרחק בין שחקן לבין קו סטטי יותר קל מלבדוק נבדל בין 2 שחקנים, וגם זה כבר עושים אוטומטית.
הכל אפשרי לו למחוקקים הייתה האג’נדה של לשפר את המשחק או לאכוף את החוקים. אבל האג’נדה שלהם זה יותר כסף, ולכן בדיקות ואר ארוכות או נגיעות יד אקראיות ברחבה. וגם לא אוכפים חוקים כמו תפיסה בחולצה או הזמן ששוער מחזיק בכדור.

פנדל שערורייתי שפ.ס.ז מקבלת נגד ניוקאסל.

הכדור בבירור נגע קודם בגוף של השחקן לפני היד.

הזוי הזוי הזוי כמה שכל שופט מחליט מה שבא לו באותו רגע לגבי נגיעות יד

לא היה פנדל ולא היה צורך ב-8 דקות תוספת זמן

פנדל הזוי.
כל בעיטה לכיוון היד של שחקן הגנה זה 50% פנדל. חייב להפסיק את זה. גם תוספת הזמן הייתה ארוכה. ניוקאסל לא ביצע חילופים אפילו

אלא אם כן אתה נבחרת ישראל

שערורייה. איכסה.
מצד שני והחיובי, הנקודה שלהם עם הניצחון של דורטמונד דפק אותה. במקרה שפאריס הייתה מפסידה אז דוקרטמונד הייתה מבטיחה מקום ראשון כבר הערב. עכשיו דורטמונד יודעת שאסור לה להפסיד לה לפאריס במחזור הבא אם היא רוצה את המקום הראשון.
בית שמממש את הציפיות שלנו. בית נהדר. הימורים (עם הרבה תקווה בתאכל’ס). דורטמונד ומילאן עולות. הלוואי אמן.

דורמונד תבעט בדלי בדרכה בקודש.

אחלה ניוקאסל, מחצית ראשונה עשו עבודה טובה. במחצית השנייה ובעיקר לקראת הסוף הם פשוט קרסו והעיפו כדורים.

מקווה שפריז תעוף כבר בבתים

נגע או לא נגע בגוף של שחקן כבר לא משנה. שינו את החוקה לפני שנה או שנתיים.

המקרה ניתן לפרשנות. זאת הפיסקה הרלוונטית.
touches the ball with their hand/arm when it has made their body unnaturally bigger. A player is considered to have made their body unnaturally bigger when the position of their hand/arm is not a consequence of, or justifiable by, the player’s body movement for that specific situation. By having their hand/arm in such a position, the player takes a risk of their hand/arm being hit by the ball and being penalised
אבל עזוב. שמעתי עכשיו בתקציר שגיא כהן צועק שזה לא פנדל. אז זאת ההוכחה שהיה פנדל.

הפנדל שקיבלה מילאן יותר שערורייתי מזה אגב. כדור חזק לתוך היד מטווח קצר כשהיד די צמודה לגוף.

נראה לי ששינו הפוך.

בעבר לא היה מעניין אם נוגע בגוף קודם, היום אם נוגע קודם בגוף של השחקן ומשם ניתז ליד זה לא פנדל.

לשגיא כהן ממזמן עבר לשדר לפי מה שהוא אוהד (במשחק נתון).
במשחק הזה הוא אהד את ניוקאסל ולכן היה נגד הפנדל ובעד כל החלטה לרעת פסז׳.

בהזדמנות זאת, תודה לערוץ הספורט.
לא חשבתי שייצא לי לראות משחק נגד פורטו עם אוהדי פורטו והיום הם סידרו לי 2 כאלה.