השופט בן זונה :: על שופטים, VAR, החלטות ומה שביניהן

לא, אני ציטטתי את החוקים של 24\23.
הם משנים את חוקי נגיעת היד כל שנה בערך.
הם חזרו אחורה, אבל נתנו לשופט יותר חופש להחליט.
אם כבר לטעון נגד הפנדל, אז הטענה שהואר בכלל לא היה אמור להתערב. הוא אמור להתערב רק בטעויות ברורות, וזה לא המצב פה.

דורטמונד הבטיחה עלייה, מחזור אחרון שאלה מי מצטרפת אליה

דורטמונד הבטיחה עלייה, ותאבד את המקום הראשון רק אם תפסיד בהפרש שני שערים ומעלה מה שאומר לי שפריז תנצח. ההפרש? בואו נראה עד כמה דורטמונד תבעט חזק בדלי.

ניוקאסל צריכים לנצח בבית, ואלמלא הפנדל הניצחון הזה היה מבטיח להם עליה. בגלל הפנדל הם צריכים שפריז לא תנצח בדורטמונד במקביל.

למילאן אין סיכוי אמיתי. היא צריכה לנצח בניוקאסל ושפריז תפסיד. תיקו של פריז לא עוזר לה.

שופט הואר מהמשחק פריז-ניקאסל נענש על ידי אופ"א ולא ישפוט במשחק היום. היה אמור להיות הואר במשחק של סוסידד.
השופט הראשי מרסיניאק לעומתו לא נענש. לא ברור למה, הרי הוא בדק בטלויזיה והשתכנע שזה פנדל. אולי כי הוא שופט בכיר.

אני ממשיך לטעון שהפנדל שקיבלה מילאן יותר גרוע מזה. השופט בטח לא יענש כי מילאן החטיאה.
החוקים הדפוקים האלה ואכיפה לא אחידה הורסים את הכדורגל.

במשחק נגד סוסיאדד ו-ויאריאל, בראיס נופל על הרצפה, כשהוא נופל קאפו בועט לו ביד שהוא נשען עליה בעוד בראייס על הרצפה. הכדור לא ממש קרוב ליד של בראייס.

לא הגיוני שהואר יתערב ויתן כרטיס אדום על זה?

הכי שונא שופטים כאלה שבכוח הורסים משחק ועל מה ? על אגו ?
הוצאת לפיירו צהוב די גבולי אז הוא מהעצבים מחא כפיים, באנגליה השופט היה מבליג גם על פאק אופ ששחקן אומר ברגע של עצבים, פה השופט יהרוס משחק על שטות.

לא שאני מנסה לטעון שפיירו לא מטומטם, אבל שופט לא אמחר להרוס משחק על דבר כזה.

הרס את המשחק, באמת.

פייר עם התנהגות ילדותית שלו
השופט יצא פזיז ודביל אבל פיירו עדיין יצא אידיוט

https://www.kan.org.il/content/kan-news/global/700566/

מזכיר קצת את ההרחקה ל-2 דקות שיש בכדוריד למי שמכיר

גאבי בתגובה

10 דק׳ נשמע לי המון זמן ואנחנו יודעים שיהיו מקרים מספיק גבוליים ו/או לא מוצדקים שישלפו אותו.

הייתי מסתפק ב5 ונותן אפשרות לפעמיים באותו משחק.

לא אוהב את הרעיון הזה. מזמין בזבוזי זמן, ועוד בדיקות של ואר מיותרות ומייגעות.
אפשר לשפר את המשחק בכל כך הרבה דרכים, וזה חייב להתחיל מהשיפוט. במקום להעניש את השחקנים בצורה אחרת, היו משקיעים באיך לשפר את השופטים ואיך לעשות את המשחק יותר אטרקטיבי.
אני הייתי מרוצה אם בשביל התחלה היו אוכפים את החוקים הקיימים בנוגע לבזבוזי זמן, כניסות ברגליים, יתרון להתקפה ומתי ואר אמור להתערב ומתי לא.

רק אניח את זה פה
image

רק בארגנטינה:

מהלך התקפי של רייסטרה, כדור ארוך שחקן בנבדל, מוסר לשחקן אחר מוכשל ע"י שחקן ריבר מחוץ לרחבה השופט שורק פנדל.

השופט הולך לואר מחליט לא פנדל אבל אדום לשחקן של ריבר.
עובר עוד 30 שניות הולך לואר פעם שנייה רואה שיש נבדל, מבטל את האדום

ממשיכים לשחק רגיל :man_facepalming::joy::man_facepalming::joy:

מדוע פסלו את השער של לייפציג?
השופט הרים יד כאילו נבדל אבל לא הראו לנו קווים וגם נראה שרודריגו שובר את הנבדל.
במארקה כתבו שהשחקן שעומד מאחורי לונין הוא זה שבנבדל ושהוא מעורב במהלך כי הוא מפריע ללונין. לא נראה לי קשור, הכדור רחוק מאוד ממנו ומלונין.
image

השחקן דחף את לונין קלות לכיוון הנגדי, זה הסיבה לפסילת השער, האם זה מוצדק? אין לי מושג.

בוא נגיד ככה, אם שער כזה היה נפסל לריאל אני הייתי צועק אופאלונה ומיד מזכיר את המשחק נגד צ’לסי.

אם אתה אומר את זה, אז כנראה אני לא הוזה.
גם אם דחפו קצת את לונין, הוא לא באיזור של הכדור ללא שום סיכוי להגיע אליו.

שופט הואר זה אותו אחד שדפק את בארסה פעמיים, אולי הוא אוהד ריאל.
טוב, נקסט.

השחקן שבנבדל דוחף את לונין קדימה ומוציא אותו מהמיקום,לא יודע מה החוק אומר לגבי זה אבל זה מה שרואים.

מה פתחת עלינו עיניים דימה, רק לכם מותר לשחד שופטים?

האמת שיפוט חלש מאוד. אפשר לקרוא לזה אפילו ‘שיפוט ביתי’ (עבור ריאל, כמובן) - ריאל בטח ממש הרגישה בבית עם השיפוט-רמת-ליגה-ספרדית שהיה הערב.