השופט בן זונה :: על שופטים, VAR, החלטות ומה שביניהן

כאילו אם לא היה דוחף, לונין היה מגיע לכדור. לא יודע מה החוק אומר לגבי זה.

אני פותח עיניים על כולם. נראה היום אם PSG שיחדו גם.
סיטי ובאיירן כנראה לא צריכות לשחד אף אחד.

החוק, או לפחות הפרשנות שלו בזמן האחרון אומרת לפסול את השער…ראינו דוגמאות לזה לאחרונה כשרודיגר היה בנבדל כזה או כשפסלו לויאריאל את הגול נגדכם.

מה שהכי מצחיק זה שבראיון שלו לונין אומר שהוא ניסה להשאר באיזור הכדור ולא מזכיר שום דבר בנוגע לחזרה שלו לקו השער ככה שגם אם השחקן דחף אותו לעבר הכדור (והוא דחף) הוא לא באמת השפיע על המהלך

למה ברצלונה קיבלה פנדל חוזר על היציאה של השוער מהקו אבל לא היה פנדל חוזר על כניסה של ראפיניה (נראה לי) לרחבה לפני הבעיטה?

כי גם שחקן של סלטה נכנס לרחבה לפני הזמן.

עריכה: זה חרטוט.

חוץ מזה, אחרת מה הטעם בלשלם לשופטים?

שום סיכוי שאתם קונים שופטים. אין לכם כסף לזה, ולא נראלי שחשבון ספוטיפיי פרימיום ישכנע אותם

זה לא קשור, אל תקשיב למי ששידר את המשחק.
החוקה מאוד ברורה והיה צריך להיות פנדל חוזר שלישי גם אם כל שחקני סלטה היו נכנסים לרחבה.

בטח שכן. אתה יודע מה זה לא לשמוע את הפרסומת ליום הפתוח באוניברסיטת תל אביב 4848 פעמים בשעה?

זה השופטים שלנו עם ניסיון נואש להשאיר את צ’אבי.

קונדה/ראפיניה נכנס לבד לרחבה.

בבעיטת פנדל הרחבה כוללת גם את חצי העיגול שזה 9 מטרים מנקודת הפנדל.

אני לא מבין למה מאפשרים פנדלים כאלה בכלל? הכוונה על ריצה עם שלוש צעדים לפני בעיטה, ריצה קלה, ריקוד סלסה לפני, מה זה החרא הזה.
גם כמה תמיד יש יתרון לבועט, פשוט שירוץ ויבעט.

זה הפנדל הראשון שנפסל אאלט. השוער שם עם שתי רגליים מחוץ לרחבה.

בכל מקרה אני לא חושב שצריך להיכנס להיסטריה מזה. סלטה בעטה בדלי והפסידה. אם האליפות תוכרע על המשחק הזה אז לא מגיעה לנו האליפות.

אופ"אלונה

אם אתם תפסידו השנה את האליפות זה בערך בסיכוי שרוברטו יזכה בכדור הזהב שנה הבאה.

אם זה על חשבונכם אין לי בעיה, אם זה אנחנו לא נוכל לשלם לפליק.

לא היסטריה,קצת להחזיר על הפנקסנות שלהם

בפנקסנות שלנו פנדל שווה גול.
גם פנדל חוזר שווה גול.
אתה לא יכול להגיד שבארסה קיבלה 2 נקודות במתנה פה, לעומת 6 נקודות לפחות שהשופטים גנבו לה העונה.

לפי הספירה שלכם.

לפי הספירה של דימיטרי, לא תמצאי מישהו יותר קיצוני ממנו. לדעת רוב האוהדים זה הרבה יותר מ-6.

לדעת צ’אבי זה בכלל 94.