השופט בן זונה :: על שופטים, VAR, החלטות ומה שביניהן

לך יש קייס חוץ מלחזור על עצמך בלי שום טיעון?
רואים מגע ברור ברגל שמאל של ואסקז,רואים שקמאבינגה לא נגע בימאל,גם אם הצילום היה ממעריב לנוער זה משנה את העובדה הזו?

אה אבל אמרת בפעם האלף אז בטח אתה צודק🤦🏻‍♂️

במציאות אלטרנטיבית…
במציאות אלטרנטיבית השופט היה טועה ושורק שריקות שגויות ואז המשחק היה נגמר אחרת. זה ברור.

אם בעולם שלך ההשלכות של לתת פנדל שלא היה ולוותר לשחקן בשלוש מתוך ארבעת המקרים שהצהוב היה סופר מתבקש החל מדקה 44 הם גבוליים בעינייך אז אתה לא בענף הנכון. אבל תמשיך להטריל, זה רק מצביע כמה אין לך כלום ביד ואני בטח לא מתכוון להפריע לך.

במציאות האלטרנטיבית מלהתחילה היו שמים שופט נייטרלי ולא את סוטו גראדו, והיו חוסכים את כל הדיון הזה ואת העצבים.
למה קבוצה לא יכולה לפסול שופט עוין?
קלוס גומס דפק את ריאל במשך שנים, ומונה שוב ושוב לשפוט אותם. עכשיו לבארסה יש את סוטו גראדו , שעולה אפילו על חיל מנזאנו, ובהתאחדות ממשיכים לשבץ אותו ואין איך למנוע את זה.

אבל זה קורה תמיד
פעם בכיתם שקאסמירו כזה, אנחנו בכינו שגאבי כזה וכל הליגה צעקה שראול גרסיה בזמנו היה כזה.
מספיק עם הטיעון של מודריץ זה כל כך בכייני בחיי וכמו שאמרו כבר, אם מודריץ מקבל צהוב בהתחלה אי אפשר לטעון שהיה ממשיך לעשות את אותן עבירות. לראיה צ׳ואמני קיבל צהוב בדקה שנייה מול סיטי וסיים את המשחק. שחקן עם צהוב מבצע פעולות שונות. אם כבר לטעון שמודריץ היה נזהר יותר בפעולות ההגנתיות שלו ובכך היה פותח לכם אפשרות נוחה וקלה יותר לעבור אותו בדריבל עושה יותר שכל

זהו שאין סיבה להפסיק או להעביר לנו שיעור היפותטי עם היילייטס כזה מגמתי. אבל בוא נפתח את זה - צהוב בעבירה הראשונה כשמודריץ איבד את הכדור לראפיניה (ע"ע קאמבינגה) והוא היה “נזהר” לא לגעת ביד מהבעיטה של לאמין או לא לדרוך על הרגל של פדרי. ככה המתמטיקה הזאת עובדת? מה אני אגיד לך, לא חשבתי שמישהו יתעלה פה על ההוא שנשען לי על תמונות סטילס שנחתכו מהטיקטוק בשביל להצדיק מגע ברחבה.

היה פה שיש סיכוי טוב שזה בכלל היה נבדל?

נבדל, עבירה על קרוס, שער חוקי…תבחר מה שנוח לך

אין נבדל בקרנות.

חייזרים נחתו מהחלל, ביבי אשם, שירי מימון קופחה, לאן נעלם בועז מעודה. מה שתבחר.

לא היה נבדל כי קוברסי לא השפיע על כלום, הוא לא אקטיבי ולא מפריע ללונין בכלום. הוא לא עושה תנועה לעבר הכדור, ולא מסתיר לו.

עבירה על קרוס? אם זאת עבירה כל שער של ראמוס אמור היה להיפסל. קרוס אפילו לא מנסה לקפוץ לכדור בשביל לטעון שהיה שם מגע שמנע ממנו להגיע לכדור.

לא צריך להמציא. אפשר להגיד ברצלונה קופחה. ריאל הייתה מנצחת ככה או ככה, תרגעו כבר עם המגננות.

שביט מעניינת אותי דעתך, פדה מגיע או לא מגיע להקשות על לאמין? אדום או לא אדום לקמא?

לא מדובר על הקרן עצמה,ברגע הנגיעה של לאמין קובארסי בנבדל.

הבן אדם נרשם לפורום בעקבות התסכול שלו מההפסד ולא מפסיק לבלבל פה תמוח עם טיעונים כמו ״אמרתי אלף פעם״ ו״זה בכלל מהטיקטוק זה אומר שזה לא קרה במציאות״ ועוד מנסה לרדת עליי😂

הנבדל נוצר לאחר המגע של יאמין. קוברסי מסתיר ומפריע ללונין. לגביי העבירה על קרוס לבייל נפסל שער על פחות מזה בקלאסיקו כאשר קפץ מעל ג׳ורדי אלבה (אני אישית לא חושב שיש עבירה, רק אומר שכבר ראינו שריקות על פחות מזה).

כבר כתבתי שיש לברצלונה כל זכות (לא שאתם צריכים אישור מאוהד ריאל) להרגיש מקופחים בסיום המשחק. אם זה הפוך אני מרגיש בדיוק כמוך. יחד עם זאת יש טיעוני נגד מאוד הגיוניים.

נו לא היה קשה. אז מה, מריצים עכשיו את השער של כריסטנסן כתגובה לכל הפיאסקו הזה? איפה החומר האנושי הזה היה בסיבוב הראשון כשטשואמני עשה לאראוחו ווזארי ברחבה.

לא אדום, יש יותר מדי שטח ואין לדעת אם פדה מספיק לסגור או לא. אם אני צריך להמר על זה, פדה סוגר. זה לא מצב מובהק שבו השחקן התקפה לבד מול השוער או לא העבירה, יש פה זווית ושטח מסויים שפדה יכול לסגור. בשניה הראשונה של העבירה לא הרגשתי שזה אדום.

לא ייאמן🤦🏻‍♂️

כשאתה כל כך עמוק בפוזיציה, כמו הבחור הזה, אתה אפילו לא טורח לקרוא את מה שכותבים

אני לא אוהב את התגובות של הבחור, אבל לקרוא אותכם מאשימים מישהו אחר בפוזיציה זה פשוט להשתין מהמקפצה.

כולנו בפוזיציה,יש הבדל בין זה לבין התעלמות מוחלטת ממה שאנשים רושמים רק כדי לריב עוד קצת.

קל, אבל אני הרבה יותר נחרץ ממך - אין סיכוי בחיים שלאמין לא נכנס לאיזשהו עימות עם פדה בדרך לגול, כלומר בוודאות יש לו התמודדות עם עוד שחקן ולכן קמא לא אחרון. לא חלפה לי אפילו רבע מחשבה שזה יכול להיות אדום תו"כ המהלך.