מחזור 5 באלופות :: מפסידים 2:0 לשחטאר. ניצחון במחזור הסיום ונעפיל בכל זאת לשמינית

כתבת כל מאמן אחר ונתת דוגמה מאמן אחד. כאילו אם לופטגי לא הצליח כבר אף אחד לא יצליח כאן. אני כן מבין מה אתה לא מבין.

וכמו שדור רשם לך - אתה אפילו לא מבין איך השיטה עובדת.

זה גם בניטז וסולארי שנכשלו עם אותו סגל שזידאן הצליח איתו.

ראיתי באחד מאתרי הספורט ששמו את ריאל מעל שחטאר אז חשבתי שזה לפי הפרש שערים.

לא למסי.
אבל יש לנו שחקנים שכל אחד מהם במקום אחר הצליח ברמה גבוהה הרבה יותר.
אם כל השחקנים שלנו טובים יותר במקומות אחרים אולי זה סימן שמשהו לא בסדר אצלינו ולא רק בשחקנים?
אני הראשון שמבקר את השחקנים, אבל משום מה יש לי הרגשה שכל שחקן שלנו היה מוציא מעצמו יותר במקומות אחרים.
אז או שהחולמה של ריאל כבדה וזידאן והצוות שלו לא יודעים להקל על השחקנים, או שככה נראית קבוצה לא מאומנת שהיא אוסף של שחקנים שפשוט כבר לא כוכבי על.

לופטגי וסולארי קיבלו קבוצה מפורקת בהרבה מזידאן, באותה עונה זידאן לא השיג יותר נקודות מהם אבל קיבל אמון.
אבל עזוב. אם זידאן טוב יותר ממאמן בינוני, זה הופך אותו למאמן בינוני. לא אומר הרבה.
אם אגיד לך ששחקן x יותר טוב ממריאנו, אתה תרצה להביא אותו? כמובן שלא, כי להיות טוב משחקן בינוני לא הופך אותך למספיק טוב לריאל.

אבל אחזור רגע, בואו לא נשווה את זידאן שקיבל 300 מיליון לרכש וחצי שנה לבזבוזים (שרק היא יותר מהזמן שהיה ללופטגי וסולרי), ללופטגי שקיבל קבוצה מפורקת אחרי עזיבת רונאלדו ואמרו לו לבנות על בייל. או לסולארי שידע בעצמו שהוא זמני.
לא טענתי שזידאן מאמן גרוע לכל קבוצה, רק שכרגע בקדנציה הנוכחית הוא נכשל מבחינתי
ואם אליפות נגד ברסה מפורקת עושה אותו לטוב אז מה תגיד על וולוורדה? לקח 2 ברצף בברסה.

איפה הם הצליחו? ומי הצליח?

איך זידאן נכשל אם זכה באליפות עונה שעברה ועדיין יכול לזכות בכל תואר אפשרי העונה?

אודגור, אולי הקשר המצטיין של הלה ליגה.
מודריץ, קשר טוב ממנו גם היום.
בנזמה שטוב מיוביץ שהיה אחד מה3 חלוצים הטובים בגרמניה לפני שנתיים.
קרוס שאמרת בעצמך שהוא כוכב.
קאסמירו הקשר האחורי אולי הטוב בעולם.
וולוורדה, כל מילה מיותרת.
קורטואה אחד השוערים הטובים בעולם.
על הספסל שלנו נמצא הבלם שהיה אחד הטובים באירופה לפני שנתיים וכולם רדפו אחריו (כמעט כמו על אופמקנו עכשיו).
יש לנו בעיות בסגל, אבל כמו שרשמתי כבר אני די בטוח ששים את רודריגו ואסנסיו בקבוצה אחרת וריאל תצטרף למרדף אחריהם בעשרות מיליונים.
חוץ מזה, כמעט משחק אחר משחק אנחנו לא נראים טוב יותר מהיריבה, מה השחקנים של שחטאר עשו בטופ העולמי? או של אלבס?

איך השחקנים נכשלו אם זכו באליפות שנה שעברה?
איך וולורדה נכשל אם זכה ב2 אליפויות בברסה?

זידאן מבחינתי לא יצר שיטה.
רואים שבוע אחר שבוע קבוצה לא מאומנת.
אנחנו לא לוחצים וזוחלים להתקפה.

כלום לא סותר את זה שצריך חיזוק לסגל, אבל הטענה שלי היא לא שזידאן תמצית הבעיות, אלא שהוא אחת מהן. את הכסף אעדיף לשים על אמבפה ולא על מאמן אחר (אם הוא לא קלופ) אבל הוא כן בעיה.

קצת קשה להתדיין איתך, כי אין לך עמדה ברורה, כל דבר אתה משאיר לעצמך פתח מילוט…

“זידאן לא יצר שיטה” ו"קבוצה לא מאומנת" ומצד שני “זידאן הוא לא תמצית הבעיות” “את הכסף יש לשים על משהו אחר”

למה שתתן למאמן חסר שיטה שלא יודע לאמן לקחת על עצמו קבוצה שתעלה מיליונים עם אמבפה והאלאנד ?

ואודגור היה הקשר המצטיין בלה ליגה ? הוא אפילו לא היה הקשר הכי טוב בקבוצתו הצנועה.

למזלנו אינטר ניצחה. זה משאיר לה טעם להיאבק במחזור הבא.

עד שאודגור נפצע שנה שעברה הוא היה חד משמעית הקשר הטוב בקבוצתו. יש אחלה נתונים שיכולים לתמוך בטענה הזאת. הוא גם נבחר פעם אחת לשחקן החודש בליגה.
אתה לא מחזיק ממנו? לגיטימי. אבל תעשה את זה בסטייל. אתה מביך את עצמך.

איך מביך את עצמי ? מישהו טען שהוא היה הקשר הטוב בליגה ואתה בסדר עם זה, ואני מציין עובדה שהוא לא היה השחקן הטוב בקבוצתו ואני מביך את עצמי ?

אחי אתה ממש יצאת מפורפורציה כאן , אסנסיו כבר הרבה זמן לא מספק את הסחורה והעונה הוא מביך … יוביץ’ חסר בטחון לגמרי אין לו מנטליות של מנצח ,לא ניצל הזדמנות אחת אפילו.
לזידאן יש חלק בכשלון אבל הכל מתחיל מלמעלה ומוקרן לשחקנים … פרז עם עונה פיננסית וסגל שבאמת הוא החלש של ריאל במילניום הנוכחי.
אני בספק מה מאמן אחר יצליח להוציא מהסגל הזה יכול להיות כמה משחקים של רענון ואז חוזרים לבינוניות.
בכל מקרה כל עוד קאסמירו כשיר הוא חייב לפתוח ! לוקאס רק קשר לא מגן , רודריגו חייב לפתוח בהרכב , אסנסיו עמוק לספסל וויניסיוס לקסטיליה/השאלה או ליגה ב’ לא יכול לראות אותו על הדשא.
באמת משפיל להפסיד 5-2 לקבוצה שחטפה 10-0 מבורוסיה אם הקבוצה תתעשת ושחקנים יתעוררו אולי נסיים מקום שני ושמינית גמר (חזרנו להרגל?) ויאללה עונה הבאה מהפך מתבקש.

“מציין עובדה” - בצמד מילים סיכמת את כל הבעיה בדיונים איתך.
בלי קשר, הייתי ממליץ לך להיעזר בנתונים. אבל נראה שיש כאן סימון מטרה מראש.

בוא נסיים כאן.

אויארסאבל הבקיע 10 ובישל 11, הרבה יותר מאודגארד שחלק גדול מהבישולים שלו היו בכדורים חופשיים, אז אני לא מבין איך אני יכול להביך את עצמי אם אטען שהספרדי היה יותר טוב מהנוורגי שלנו עונה שעברה בקבוצתם הצנועה מסאן סבסטיאן.

בבקשה. אני זוכר את הנתונים הללו משנה שעברה.
אודגור הוא קשר. אויארסאבל משחק בהתקפה. אם אתה באמת רציני תבדוק כמה מצבי כיבוש שאודגור סידר לחבריו (בעיקר איסק) הוחמצו. תבחן את כל העבודה שמצופה מקשר.
מעניין שכשזה מגיע למודריץ וקרוס אתה מסוגל להעריך אותם למרות התרומה הדלה שלהם בבישולים ושערים.

ואני מדגיש את טענתי - אודגור של אחרי הקורונה היה כמה רמות מתחת למה שהיה לפני. הוא נפצע בצורה שמסתמנת שעד היום פוגעת בו.

אז הסופו של דבר הוא לא השחקן הכי טוב בקבוצה שלו בעונה שעברה ? ככה אתה טוען?
אודגארד שיחק קשר התקפי ושחקן כנף, כך גם אויראסאבל

חוזר על טענתי - אודגור היה השחקן הטוב ביותר בקבוצתו שנה שעברה עד שנפצע.
הנורבגי שיחק בעמדה אחורית יותר מאויארסאבל. מוזמן לבדוק מיקום ממוצע. הוא זה שניהל את המשחק.

לגבי קרוס - מה הקשר? אני טענתי משהו לחובתו?
וגם כדאי לזכור מי שיחק בריאל מדריד ומי בסוסיאדד.

כל הכבוד לאינטר.
האמת לא יודע אם יש טעם לעלות לשלב הבא. רק בשביל לקבל שמינייה מבאיירן?
אין לנו מה למכור ברמות האלה. אנחנו מקסימום קבוצה ברמה של ליגה אירופית וגם זה רק ביום טוב ועם הרכב מלא.

מה יותר איטי, התקפות המעבר שלנו או החילופים של זידאן?
אנחנו אפילו לא מנסים לצאת למתפרצות. גם אמפבה לא יעזור לנו כל עוד ההגנה והקישור מאטים את המשחק עד שאנחנו נאלצים כל הזמן לתקוף מול 11 שחקנים מסודרים בהגנה.

עם כל הכבוד לאליפות בעונה שעברה כבר כמה שנים שהקבוצה משחקת כדורגל עלוב. אפילו בעונה האחרונה שזכינו בצ’מפיונס רוב הזמן נראינו זוועה בליגה וסיימנו 17 נקודות אחרי בארסה. מתי נהניתם באמת מאיכות הכדורגל שלנו בפעם האחרונה לאורך עונה שלמה, לא רק הבלחות רגעיות. אני רוצה להנות מכדורגל טוב וזה כבר לא יקרה תחת זידאן.

הקבוצה הזאת צריכה דם חדש. בסגל, בצוות האימון ואפילו בהנהלה. פלורנטינו עייף לא פחות מהשחקנים שלנו. איזה כיף לברצלונה שמקבלים הנהלה חדשה בקרוב. אני כבר רואה את זה קורה, אנחנו נקבל גג לאיצטדיון והם יחתימו את הולאנד.

אני מבין אתה מה שאתה טוען עכשיו, אני רק שואל שאם אודגארד ירד מאוד בכושרו אחרי הקורונה כפי שאתה טוען איך הטענה שלי שהוא לא היה השחקן הכי טוב בקבוצתו עונה שעברה גורמת לי להביך את עצמי?

בכל מקרה, כבר לא משנה, צופה כרגע בעוד פרק ישן של סאות’ פארק ומעניין אותי לדעת אם גם הפעם יהרגו את קני, אז אני פורש.

לילה טוב.

אני מכיר את עמדתך כלפי אודגור והיא לגיטימית. אני רק דורש ממך יושרה. הפציעה שעבר פגעה בו. כשאתה אומר את מה שאתה אומר בתוך ההקשר הקיים ומתעלם מהנקודה הזאת זה קצת דמגוגי.

לילה טוב.

שום פתח מילוט.
אני טוען שהאשמה היא גם על זידאן. לא מבין מה לא נכון פה?

סבבה אז הגזמתי, כתבתי כמה פעמים שהיה מהמצטיינים והחלטת להתפס לזה שכתבתי ״אולי הטוב בליגה״.
לא התכוונתי לכתוב שאודגור היה הקשר הכי טוב בליגה, אבל אם זכרוני אינו מטעה אותי הוא כן נבחר ל11 המצטיינים עונה שעברה.

לא באמת השוות שחקן התקפה לקשר אמצע לפי מספרים, נכון? כתבתי כבר פסקה עוקצנית עם השוואות הזויות, אבל החלטתי לוותר הפעם. תעשה טובה ואל תזלזל באינטליגנציה שלנו.

ההודעה מופנית אליי?
איפה יצאתי מפרופורציות?
יוביץ בהחלט מפשל, גם אודגור, גם מנדי, גם מיליטאו, גם רודריגו, גם אסנסיו…
אולי יש סיבה לכך שכל השחקנים שלנו נראים אצלינו פחות טוב? הרי יוביץ הלך לנבחרת שלו (סרביה ולא איזו צרפת) וכבש בשבוע יותר מבעונה וחצי במדריד, אז סלח לי שאני לא מאמין שזה רק יוביץ, ואודגור ו…

אגב בשום מקום לא טענתי שהשחקנים מספיק טובים, טענתי שהאשמה היא גם של זידאן, בדיוק כמוך.

הסגל שלנו לא מספיק טוב, אבל לטעמי אפשר להוציא ממנו יותר. גרוע ככל שיהיה הוא עדיין אולי הסגל הטוב בספרד, ולנו אין את התירוץ של הבלאגן שיש בברסה. אגב, אם יש סגל טוב משלנו אז זה של אתלטיקו, הרכב שמורכב מ2 שחקנים שזידאן זרק משום שהם אינם לרמה שלנו.

מוזמנים לספר לי על ההתקפות המהירות שלנו ועל משחק הלחץ ליברפול-סטייל שלנו.
מוזמנים לספר לי כמה הסגל של אלאבס טוב משלנו.
מוזמנים לספר לי כמה מנור סולומון שווה יותר מכל הסגל שלנו.

אני אשמח לדעת למה כל שחקן שעובר מריאל לקבוצה אחרת פורח.
אני גם לא מדבר על הזאר, ניתן לזידאן להנות מהספק שזה רק אשמת הזאר והביש מזל.

אגב, לפני שהתירוץ של היעדר קשר אחורי יעלה פה, להזכיר לאנשים כאן מי הסיבה שבגינה אין לנו קשר אחורי מחליף?

17 פוסטים אוחדו לנושא קיים: זינדין זידאן:: המיסטר בן 47