כדור הזהב 2020 - בוטל

טקסי דה בסט וכדור הזהב לשנת 2020 בוטלו.

רשימת האנשים שזה באמת מעניין אותם:

  1. לבנדובסקי.
לייק 1

טעות ענקית, לא מבין למה אי אפשר להעניק את זה גם בלי טקס והעונה הזאת אולי לא ככל העונות אך הוכיחה גם יכולות אחרות של שחקנים (לשחק בלי קהל משחקים בצפיפות זמן כזו עוד יותר קשה מהרגיל). גם דה ברוינה אמבפה בנזמה ורונאלדו (אם יעשה את הבלתי יאומן ויקח את נעל הזהב) יכולים לראות עצמם כנפגעים בכפוף לליגת האלופות

אם כבר, אז לבטל את ליגת האלופות והליגה האירופית. כמובן לא אותו גוף מחליט, אבל מה אם יובה תזכה באליפות איטליה וליגת האלופות? לא מגיע למישהו שם התואר? מה אם ריאל תזכה בדאבל? לא מגיע למישהו שם?

השמות שמנית ועוד כמה שמות מליברפול צריכים להרגיש מקופחים.

פלורנטינו מארגן כדור זהב אלטרנטיבי אל דאגה

3 לייקים

הוא אמר שלא יוציא כסף אחרי שביקש מהשחקנים לקצץ במשכורת, יותר כמו זה:

4 לייקים

אני באמת לא מבין למה אתה תמיד תומך כל כך נלהב בביטול ליגת האלופות?
אני באמת שנהנה מכל שניה שהכדורגל חזר, כל נבואות הזעם על כל הפצועים התבררו כלא נכונות, קבוצות מפסידות פחות כסף.
אני מבין למה בהסתכלות צרה זה רע לליברפול, הם הרי הודחו מה אלופות, וככל שהמכה הכלכלית תהיה גדולה יותר קבוצות לא יוכלו להתחזק ובעצם הסטטוס קוו ישמר (יחסית). אבל אני ממש לא מבין למה אוהד כדורגל לא ירצה שיהיה כדורגל בעולם?

העמדה שלי הייתה זו:

כמו כולם, גם אני שמח לראות כדורגל אחרי כמה חודשים שוממים, אבל חשוב לי גם שהעונה הזו תסתיים על מנת להתחיל את הבאה בצורה מסודרת. אבל הוחלט אחרת.

כמו כן, דווקא בהודעה שציטטת לא בהכרח התכוונתי שצריך לבטל את ליגת האלופות. הטון של ההודעה ברור. כעסתי על ביטול כדור הזהב כאשר בד בבד הליגות חזרו וליגת האלופות תחזור בקרוב.

ולגבי ליברפול- אני רוצה בכישלון שלהם, בכל יום ובכל שעה.

לייק 1

לגבי כדור הזה אני מאוד מסכים, אם המשיכו משחקים צריך להמשיך גם עם זה. זה תואר כמו כל תואר אחר, רק שפה אפילו לא צריך אפילו לסכן אף אחד, ואפשר שכל התואר יחולק מרחוק.
אני מלכתחילה לא חושב שהיה צריך לבטל משהו באופן כללי (מסכים עם הדחיה מכיוון שלא ידענו איך להתמודד עם הקורונה).

בכל אופן הצד שלי פה הוא של אוהד כדורגל. תהיה עונה עמוסה קצת זה נכון, אבל כל מה שזה אומר זה שקבוצות יצטרכו להשתמש יותר במחליפים, מה שבנתיים מוכיח את עצמו במבחן התוצאה.
החופש של השחקנים פחות חשוב לי, ואם לשחקן כלשהו לא מתאים הורו הוא יכול לפרוש מהנבחרת.
בנוסף כשמתחילים עונה ככה יש הרבה מקום לשחק עם הלוח משחקים. אפשר להחליט שמשחקי הגביע ישוחקו בשיטת משחק 1, אפשר להחזיר את הסופרקופה להיות גמר ולא חצי גמר, אפשר לעשות פחות משחקי נבחרות (הרי כל משחקי הנבחרות עד מרץ שוחקו אז יש בעצם פי 2 פחות משחקים).

משום מה חשבתי שאתה אוהד ליברפול. גם היה קשה לי לחשוב על סיבה רלוונטית אחרת כדי לרצות בביטול ליגת האלופות אך המשך הליגה.