קורונה :: הדיון של הקוביד

לא יודע על מה כן הגבת, אבל לא הגבת על מה שכתבתי.

כתבת שאסור שבבעילת קטינות יהיה גבול אפור.
אני אומר שלא משנה מה החוק, תמיד יש גבול אפור כשאתה עומד על הגבול בין עבירה ללא עבירה. לא משנה כמה שמאלה או ימינה תיקח את הגבול.
כמו חוק הנבדל שיש את הנבדלים של הסנטימטר שהם תחום אפור כי סנטימטר אחורה זה לא נבדל והכל תלוי מאיפה צילמת את המסירה כי גם שחרור הכדור מהרגל הוא רגע שלוקח כמה מילי שניות.
אז גם בחוק הקטינות זה ככה, תמיד יהיה יום שלפניו לא חוקי ואחריו כן חוקי.

החלק השני של ההודעה היה חיבור לדיון שהתחלת פה, שזה הזוי שאחרי 60 יום ו2 בדיקות חיוביות אתה בריא אבל אם שה היה 61 יום אז שלילי.

צריך נהלים כלשהם והנהלים תמיד נראים לנו כל כך שרירותיים על הגבול.
אני לא ביולוג ולכן לא יודע להסביר לך למה החליטו 60 יום ולמה אחרי שהבראת זה בסדר שתמצא חיובי, אצא מנקודת הנחה שזה בגלל ש אחרי שהבראת הבדיקות לא מספיק מדויקות (כמות נוגדנים או משהו) והם לא רצו להכניס אנשים סתם לבידוד. יכול להיות שיש סיבות אחרות, זה לא העניין.

בכל אופן החוקים היו מאוד מפגרים פעמים רבות, אסל ככה זה כשאתה כותב נהלים כלליים ולא פרטניים.

אני אומר לך שאני חולה. מאז שלישי לא יצאתי מהבית, כי אני מרגיש על הפנים. לא מספיק שהם מתעקשים לקרוא לאנשים בריאים חולים, עכשיו הם קוראים לאנשים חולים בריאים.

אין משהו גבולי במקרה שלי, יום רביעי הייתי חצי מת. לא עשיתי בדיקה סתם כי בא לי, אלא כי מאז הפעם האחרונה שהייתה לי שפעת לא הרגשתי ככ גרוע.

אמנם קורונה זה כולה וירוס, והנה אני מרגיש היום הרבה יותר טוב (סביר להניח שבראשון אחזור לעבודה), אבל חשבתי שאני עלול להרוג סבתא של מישהו, לא? שנתיים שזה מה ששטפו לנו את המוח איתו.

אז פה יש אחריות אישית שלך לא לצאת להדביק.
בסוף
כנראה שיש סיבה שבחודשיים אחרי ההדבקה אמרו לא להתרגש מזה שאתה חיובי. כנראה שזה בגלל הרבה פולס פוזיטיב. אבל אתה גם לא מרגיש טוב ולכן זה לא פולס פוזיטיב אז תחכה שיעבור לך, אבל לא מחייבים אותך בבידוד.

אני לא מספיק מכיר את ההנחיות ולא יפתיע אותי בכלל שהן טיפשיות. הגבתי לגבי הנושא של היותך גבולי עם ה60 יום בכך שאמרתי שתמיד יהיה גבול כזה שיגרום לזה להראות טיפשי יותר.
לא דיברתי על הנוהל עצמו שאני לא בקיא בו ובסיבותיו מספיק, דיברתי על הגבוליות של ה60 יום

פעם כשלא הרגשנו טוב נשארנו בבית עד שהרגשנו טוב, ובכל בית האמא הייתה הפרויקטורית הקשוחה והבלתי מעורערת של המחלות הנגיפיות, נגיעה קטנה במצח וככה תוך אלפית שנייה האמא הייתה קובעת נחרצות אם הבן הולך לבית הספר או לא.
ככה הצלחנו להחזיק מעמד מאות ואלפי שנים, עד הקורונה כמובן, עכשיו פקידה מטומטמת שבקושי סיימה יב’ קובעת לנו אם הולכים לעבודה או נשארים שבועיים בבית.

5 ימים אח. נראה לי עבדו עליך בעבודה :wink:

כל פעם משנים כבר לא עוקב, פעם שבועיים פעם יומיים פעם 5 ימים :confounded:

למזלי אני לא עובד בשביל אף אחד, רק בשביל עצמי אז לא אכפת לי כמה ימים זה :sweat_smile:

אז בשביל מה כל ההנחיות המטומטמות האלה?

שנתיים שיש 645496841968468 הנחיות, ובסוף האחריות היא עוד שלי?

מתי משנים את הכותרת לאבועבעות הקוף:: הדיון של הקוף?

כמה זמן אתה חושב שיקח לאלרועי פרייס לנצל את זה כדי לדחוף את עצמה בחזרה לפריים טיים של 12 ו 13?

איך זה שכל הנגיפים שעלולים להרוג את כולנו מגיעים ככה פתאום אחד אחרי השני ? כאילו סדרה בהמשכין, כאילו היינו בימי הביניים…

אני אוהב את השימוש באותה השפה בדיוק.

מעניין כמה אנשים יסכימו לזה.

חלק לא מבוטל מהציבור עדיין ממשיך להסתובב עם מסיכה בחום הזה, גם בתוך רכבם הפרטי !

בגלל שהשם קורונה לא היה מפחיד מספיק הביאו להם הפעם מחלה עם שם הרבה יותר מפחיד, אבעבועות ! לא שחורות, אבל אבעבועות הקוף ! מכיר כמה אנשים שלא יצאו מהבית בזמן הקרוב :rofl:

למה זה ‘בינתיים’ פוגע באנשי תעשיית המין? זה שדרך המין עוברים מחלות זה ידוע, הפעם אני מרגיש שזה רק דרך שם ולא דרך משטחים שהיה עליהם טיפת רוק של חולה לפני עשרה ימים…

מי ששם לב , הם פשוט בכח מנסים “להחיות” את הקורונה. אז נתקלתי בזה היום:

מצד אחד אחת המדינות עם הכי הרבה הגבלות וסגרים מצד שני מדינה שלא עשתה סגר אחד . ואני יודע מה הטיעון. גם אם תשנו את זה לאוסטרליה המסקנה הכללית לא תשתנה סגר זה פשע

https://twitter.com/GearoidReidy/status/1535971558430502912

יש מסביבי לא מעט חולי קורונה. ההבדל הוא שעכשיו אף אחד כבר לא הולך להיבדק. אפילו אנשים חולים כבר לא נבדקים. פשוט ביום בהיר אחד העם היושב בציון החליט שנגמר והפלא ופלא… נגמר. המתים עדיין מתים והמשתעלים עדיין משתעלים.

במדינות שסגרו את שעריהן נאלצו בסוף לפתוח ואז… הפלא ופלא… יש מתים. הטמטום האנושי מעולם לא היה כל כך גדול. אשליית הקדם ולפיכך בגינו שלטה על עולמנו במשך שנתיים וחמישים שנה ייקח לרדת מהעץ.

זה תרבות הפאניקה. אפשר לראות אותה בכל מקום. הילד לא יודע לקרוא בזמן? אוי לא!!! אבחונים, כדורים, תווית. שוטר מנסה לבצע מעצר לגיטימי? אוי לא!!! איזה אלימות לא מוצדקת היא מנסה לסובב לה את היד ולאזוק אותה למה??? יש חרם על ילד בבית ספר? אוי לא!!! כולללללםםםםם מתגייסים!!!

הכל פה דרמטי במדינה הזאת.

מלבד זה, אני סבור שצריך לפרק את השמאל (זה משפט סיום טוב)

נראה לי שזה לא רק במדינה

48 פוסטים פוצלו לנושא חדש: על חינוך וכל זה

כנראה משהו אמיתי: בגרמניה רוצים מסכה במשך 6 חודשים בשנה לעולם עולמים. הניו נורמל איז היר.

פלוס, באותו סרטון של שתי דקות (ממש מומלץ) הוא מזכיר משהו מעניין בקשר לבעיות שהמסכה גרמה לילדים קטנים.
@Ganjo, נתקלת במשהו דומה בעבודה שלך?