קצת כיף לקיץ :: בואו להרכיב את הרכב כל הזמנים של ריאל בעידן המודרני

ברוח הדיון הזה מכדורגל כללי, חשבתי שיהיה נחמד להרכיב את הרכב כל הזמנים של ריאל מדריד בעידן המודרני. מוזמנים להוסיף נימוקים והסברים כמובן (ובכלל לבחור גם אם אתם לא אוהדי ריאל). לאחר שיימאס אולי נשנה את הבחירה להרכב אחר (שקשור בריאל כמובן).

חוקים:

1. אף אחד פה לא בן 200 ואין טעם לבחור שחקנים שראינו במקסימום בכמה סרטונים ביוטיוב. ההרכב חייב להיות של שחקנים ששיחקו בריאל מדריד החל משנת 2000 והלאה.
  2. להרכב צריכים להיכנס שחקנים לפי יכולת השיא שלהם (בריאל, לא בקבוצות אחרות) ולא לפי ממוצע לאורך הקריירה בריאל, אך השיא הזה צריך להיות לאורך תקופה סבירה (כלומר לא משחק אחד), נניח שנת שיא מלאה.
  3. ההרכב צריך לבנות את הקבוצה הטובה ביותר שתנצח כמה שיותר משחקים, ולא את הקבוצה הגדולה ביותר או ההיסטורית ביותר.
  4. מינימום 4 שחקני הגנה.
  5. מינימום 3 שחקני קישור, ואחד מהם לפחות חייב להיות קשר אחורי.

מוזמנים להיעזר באתר הזה.

שוט!

זה ההרכב שלי:

היערות:

1. רציתי במקור לשים את ריקארדו קרבאליו (שלדעתי היה מדהים) במקום וראן אבל הוא לא חלק מהדאטהבייס של האתר עזר שהשתמשתי בו.
  2. הייתה לי התלבטות לגבי זידאן ובייל, להוציא את אחד מהם ולהכניס את מודריץ’, אבל בסוף נשארתי בהרכב הזה כי אני מאמין ב-4-3-3 ואת זידאן אי אפשר באמת להוציא (אם כי יש לי חשש שזה הרכב התקפי מדי ולא בהכרח ינצח הרכבים קצת יותר הגנתיים).

@Raulito-7 בשנה המלאה של קרבאליו הוא לדעתי היה יותר טוב מוראן בשיאו אצלינו, ובטח מראמוס שהוא הרבה דברים, אבל מעולם לא היה אפילו הבלם הכי טוב בכל רגע נתון בקבוצה, שלא נדבר על כל הזמנים.

כל אחד והראייה המקצועית שלו וגם השחקנים שהוא יותר אהב וזה בסדר. אבל מה ריקרדו קרבאליו? (“כאופצייה”) הוא היה עונה אחת שחקן הרכב וזהו-זה, לא משנה כמה הוא היה מעולה. 13 הופעות בעונה השנייה ו-16 בעונה השלישית בה כבר היה עצוב לראות אותו. לא שרפאל ואראן במקום סרחיו ראמוס (העיקר לא הוא) זה “תופס” אבל זה פחות צורם לעין. קראתי את התגובה שלך, זה חלק מהרוטינה של ‘להשמיץ’ אגדות עבר. סבבה.

איקר קסיאס
דני קרבחאל
סרחיו ראמוס
פפה
רוברטו קרלוס
קלוד מקאללה
לוקה מודריץ’
זינדין זידאן
גארת’ בייל
כריסטיאנו רונאלדו
ראול

ספסל: טיבו קורטואה, רפאל ואראן, מרסלו, צ’אבי אלונסו, גוטי, לואיס פיגו, רונאלדו-פנומנו.

-רונאלדו הברזילאי היה מדהים, בשנתיים הראשונות, היה קצת אגואיסט שפגע במשחק הצירופים שלנו. היה לי קשה לבחור בו על חשבון ראול ולכן לא עשיתי זאת, ואני מודע לתקופה המתה של ראול.
-הלכתי עם בייל בגלל הערך המוסף במעמדים הגדולים - המספרת, גמר הגביע, הגול החשוב בדסימה, למרות שיש לי המון ביקורת על כל הפציעות שלו וכדומה. אהבתי את פיגו מאוד-מאוד-מאוד-מאוד.
-רוברטו קרלוס היה יותר טוב הגנתית ממרסלו לדעתי וגם הוא במשך שנים היה קו שמאל כמעט לבד. בחירה קשה מאוד-מאוד-מאוד. מרסלו עם הטכניקה המטורפת ורוברטו קרלוס פלא תבל.
-רק קלוד מקאללה היה חוטף כדור בקבוצה הזו והשאר היה בלאגן, כשהוא היה חסר ראינו כמה היה גדול ולא מוערך.
-מבחינתי לטיבו יש עוד קצת לתת עד שאכתוב אותו לפני איקר קסיאס, אני רואה את הדברים אחרת אבל יכול להבין בחירות אחרות.
-סליחה מכל הלב מאנחל די מאריה בעיקר וגם ממסוט אוזיל שלא השתחלו לספסל שלי. והלוואי שבעוד שנתיים כבר נכתוב את ויניסיוס.

לא אוהב את ראמוס אבל הוא הבלם מצד שמאל הכי טוב שלנו, אמרנו ההרכב שינצח הכי הרבה משחקים אז אי אפשר לשים שם את וראן בשיאו כי הוא היה גרוע מאוד כששיחק בלם שמאל.

פיגו במקום בייל כי למרות שאני חושב שהוולשי יותר טוב הוא וכריסטיאנו באותו הרכב יותר מדי בשבילי, אני אוהב סיגנון כדורגל אחר.

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f71446c414b2d32782d3742722d413d3d2d313037383531363737342e313638343333646533303662336337353832363634

ולנושא עצמו - אני מבין את העניין של לא לאנוס את המערך כדי להכניס את מי שאני רוצה, אבל אני פשוט לא יכול לקבל הרכב שלא כולל את מודריץ’. בטח כשבייל בפנים.

ההרכב שלי:

חלק יטענו כנגדי שההרכב הזה מוטה נוסטלגיה מידיי, וייתכן שהם צודקים. היו לי התלבטויות אמיתיות על עמדת השוער (קסיאס/קורטואה), והמגן השמאלי (קרלוס/מרסלו). בעוד בעמדת השוער יש טיעונים לכאן או לכאן (לקורטואה יש יתרונות מובנים משמעותיים בכדורי גובה ובמשחק הרגל, אבל קסיאס בשיאו באמת היה עד כדי כך טוב), בעמדת המגן השמאלי זה בעיקר עניין של צורך קונקרטי - קרלוס היה מגן הרבה יותר שלם מאשר מרסלו, אבל אם אתה צריך שחקן בונה משחק - מרסלו הוא ללא ספק האיש בשבילך. בהרכב שכולל את זידאן לצד מודריץ’ ואלונסו, אני לא חושב שיש צורך בכך.

נקודות נוספות:
בלמים - כפי שאמרתי בדיון המקביל, זה פחות משנה האיוש הספציפי, ויותר באיך הקבוצה כולה משחקת. כל בחירה של שניים מבין היירו, פפה, וראן (בשיאו), ראמוס - לגיטימית ויחסית שקולה בעיניי.
רונאלדו פנומנו - לטעמי לא היה מספיק טוב בריאל, ובתקופתו אצלנו היו יותר מידיי תלונות לגבי הכושר הגופני וחוסר היציבות שלו. כמובן שבשיאו (לפני שהגיע לריאל, וגם בהבלחות מסויימות אצלנו) - מדובר כנראה בחלוץ הטוב ביותר אי פעם.

שאלת בונוס (שלא הופיעה בכללי המשחק) - מי מבין ההרכב הנוכחי פוטנציאלי להיכנס להרכב?
קמאבינגה, בלינגהאם.

והשאלה החשובה ביותר - למה האתר הזה גורם לזידאן להיראות כמו חלל מלחמה ממלחמת העולם השנייה, ולרונאלדו-פנומנו להיראות כאילו הוא למד עם פלה בבית הספר? או, במילים אחרות - למה הוא מנסה לגרום לי להרגיש בן 900??

1. ההתלבטות מספר 1 שלי, שעד עכשיו אני לא כל כך סגור עליה : קאסמירו או מקללה.
    הלכתי עם הברזילאי בגלל התארים וההמשכיות למרות שהלב אמר אחרת, אבל אני איש של ראש.
  2. היה לי סופר קשה להשאיר את ראול בחוץ אבל רונאלדו פנומנו הוא לטעמי גם הטוב בכל הזמנים בעמדה הזו (והמשחק באולד טראפורד עדיין חקוק לי בזכרונות).
  3. התלבטתי בין היירו לראמוס אבל סרחיו פשוט ינצח לנו יותר משחקים.
  4. כנף ימין היא העמדה לדעתי הכי פתוחה לדיון כשהמועמדים היו פיגו בייל והאטרייה.

אגב - לגבי קאסמירו או מקאללה, גם לגבי זה אכן הייתה לי התלבטות קשה. בסוף בחרתי בראשון פשוט כי הוא היה בורג משמעותי בהרבה הרבה יותר תארים, כסוג של שובר שוויון. שניהם היו מדהימים בשיאם ואין לי העדפה ברורה ביניהם.

לכל אלו שבחרו את מודריץ’ וזידאן יחד כחלק משלישיית קישור - אתם לא חוששים שזה הרכב התקפי מדי? אני עם אלונסו במקום מודריץ’ עדיין חושש מזה (פשוט כי זידאן כחוליה שלישית בקישור זה קצת התקפי, לרוב הוא שיחק כחלק מרביעייה. התרומה ההגנתית שלו היא די 0).

מקבל לגמרי. אבל לזכותי ייאמר שהבחירה שלי בכלל הייתה קראבליו, וראן שם סתם כי לא רציתי להשאיר עמדה ריקה.

הגזמת. אתה ביודעין עברת על החוקים, הרי אין סרט שאתה באמת מאמין שזה ההרכב הכי טוב…

שאלה מעולה. מסכים עם הבחירה, אם כי אני חושב שהסיכוי של קמאבינגה די אפסי. בלינגהאם לגמרי יש מצב.

העשור המתאים לפרננדו היירו זה שנות ה-90. לכולנו יש את התמונה בראש בה הוא רודף חסר סיכוי אחרי פאבל נדבד. היו התעלויות במשחקים גדולים אחרים בליגת האלופות נניח ב-2001/02 אבל הוא היה בעיקר פיגורה ומנהיג. אני לא חושב שיש שאלה לגביו או לגבי סרחיו ראמוס.
יש בהחלט דימיון בין קאסמירו לבין קלוד מקאללה שהכל נפל עליהם. אבל קאסמירו שיחק לדעתי גם עם בלמים יותר טובים וכן הלאה, זה גם היה חלק מהשיקולים שלי. למקאללה נוצר שם של נגר כי הוא כבש שער אחד בשלוש שנים. הוא היה לוקח כדור ובקלות עובר שניים-שלושה שחקנים.

כל מי שבחר בלואיס פיגו ריגש אותי מאוד אני חייב לציין. אין לו וולה כמו של זידאן בגמר או התעלות ברגעים הכי ענקיים בליגת האלופות ובמועדון כמו שלנו זה משפיע על התודעה. הוא היה אחד הגרועים בגמר 2002 והוחלף.

לגבי ההרכב הנוכחי - שאלה יפה. אבל אם ויניסיוס נותן עוד ארבע עונות כאלה, אני אופטימי, של 20 ו-20, גם בלי לכבוש במספרת בגמר ליגת האלופות לטעמי אין שאלה. על ויניסיוס כרגע יש הרבה יותר ‘עומס’ או פחות פרטנרים טובים מאשר בייל.

@EJB המערך שלך לא מאוזן אני מאוד מצטער זה צורם לי בעין. אני כן מסכים איתך לגבי פנומנו ששמר רגליים למונדיאל ב-2006 ושיחק מעט מאוד. ראול עשה טיקי-טאקה עם פיגו וזידאן והיה טוב גם ב-10% מהכישרון של רוני (גם לראול יש הרבה שנות ה-90 אבל לא כמו היירו, שנות ה-90 המאוחרות. 99/00 וכן הלאה).

@guti14, אתה חייב להוסיף את גוטי מהספסל וציפיתי שתכעס עליי, איך שכחתי אותו לעזאזל. זה לא רמונטדה אם גוטי לא עולה לעשות סדר דקה 60.

הרכב טוב.

אם הקריטריון הוא יכולת בפריים אז זו העמדה הכי קלה בדיון אחרי קיצוני שמאלי

קאסמירו

הייתי מוסיף את ההתלבטות בשער

אגב אני רציתי לעשות את הרכב ההזיות שלי אבל אין באתר הזה את אלטינטופ

אז נשבע לך שכבר רשמתי אותו כשחקן ה12, אבל ראיתי שהתרד הזה הולך לכיוון מקצועי נטו, לא רציתי לקלקל.

בניגוד לרוב כאן לא צפיתי בגלקטיקוס וגם לא בימי הביניים עם קלדרון כנשיא, אז ההרכב שלי יתייחס ל2012 והלך- מתי שאני יכול להיות בטוח שהמוח שלי הפיק זכרונות כמה שיותר אובייקטיבים.

רוב הבחירות שלי די ברורות אבל אתייחס לבעייתיות יותר:

• חאמס היה בקלות השחקן הטוב בקבוצה אחרי כריסטיאנו ב14-15, חוץ מהיותו די איטי ורגל ימין חרבנא הוא היה שחקן מדהים עם בעיטה ומסירה מהכי טובות בעולם. חבל שלא נולד עשור לפני כן כי אני משוכנע שיכל להחשב לאחד מהגדולים. די מריה ישר אחריו אבל למרות שהאיטריה ב13-14 היה מדהים ובישל בצרורות, הוא פשוט לא כבש מספיק וב442 ראינו את חאמס נותן עבודה.

• בייל של 13-14 הוא בטוח השחקן הכי שלם שהיה כאן מלבד רונאלדו ולמרות ששיחק בעיקר בימין, בשום שלב הוא לא “שכח” את העבודה והרגשתי ששם הוא נותן את המקסימום. לא רק בעיטות מרחוק ואתלטיות אלא גם קרוסים חדים שלצערנו כריסטיאנו לא נהנה מהם.

• honorable mention: ויניסיוס שלא נופל בהרבה משניהם אבל לא ממש מתאים לעמדה הזו ויש ספק בנוגע לתרומה שלו בקבוצה מפוצצת כוכבים.

• בנזמה: נשפך על קרים מספיק דיו דיגיטלי אבל לא חושב שיש עוררין שבעונת 21-22 הוא נתן כדורגל ברמה הגבוהה ביותר. אז הכדורגל היה קצת פחות יפה בשלבים המאוחרים של העונה אבל הוא היה שם תמיד. לדעתי זו עונה לא פחות טובה מרוב העונות של כריסטיאנו.

• קורטואה: קסיאס של 2012 כבר היה קצת עייף וב2013 בכלל הוא היה כבר בחוץ. קורטואה של 21-22 פשוט כל כך עצום, שוער מפלצתי עם הכל מהכל. ראוי לציון דייגו לופז שלעונה בערך נתן תצוגות על בסיס קבוע, אחת ההפתעות הכי נעימות שקיבלנו.

בנוגע לעונות שבחרתי לשאר השחקנים:
קאסמירו, מרסלו, קרבאחל: 16-17
מודריץ’: 14-15
כריסטיאנו: בטוטאל לדעתי ב11-12 או 12-13 היה הפיק שלו אבל בתור סקורר וחלוץ אז בטוח 14-15.
פפה וראמוס: כנראה 11-12, קשה לי לשים את האצבע כי עד ל15-16 שניהם נתנו ביצועים על בסיס קבוע.

עוד שחקנים שאהבתי:
קונטראו של 13-14 היה מפלצון, צ’יצ’יריטו אם היה נשאר עוד עונה לדעתי יכל לקבע מעמד סולשיאר-י אצלנו, אלונסו אגדה וחסה למשך חצי שנה נראה כמו הreal deal.

בנוגע למערך - לדעתי לא שיחקנו בשום שלב 442 עם קאסמירו ומודריץ’ בפיבוט אבל זה היה המערך שסיפק את הכדורגל הכי יפה אצלנו, בייל רוב הקריירה שיחק מקדימה אבל התפקיד הזה לא זר לו וחאמס מאזן את הקישור להיות קצת פחות התקפי.

מה צרם לך במיוחד? השוער? ראול על-פני רונאלדו? שני קשרים אחוריים (לכאורה)?

מה לא מאוזן בו? בעיניי הרבה יותר מאוזן מאשר כל אלו שהכניסו את זידאן כחלק משלישייה הקישור, בנוסף לעוד 3 שחקני התקפה מובהקים.

אתה יכול להגיד אולי שהמערך לא סימטרי, זה כן. כריסטיאנו וראול הם לא אותו סוג של חלוצים, מקללה וצ’אבי אלונסו לא אותו סוג של קשרי אמצע/אחוריים, ומודריץ’ וזידאן לא אותו סוג של קשרים. אבל בעיניי מדובר בהרכב מאוזן להפליא שיכל לייצר קסמים של ממש דרך שליטה אבסולוטית במרכז המגרש.

תגיד לי מתי הצטרפת לפורום בלי להגיד לי מתי הצטרפת לפורום :wink:

אני מהדור שלא ראה את הגלאקטיקוס הראשונים - צופה מ2007(רוברטו קרלוס ובקהאם לא בדיוק היו בשיא, גם ראול אבל אותו ראיתי כמה עונות טובות אז כן הרשאתי לעצמי), אז זה לא נחשב וכן יותר מאתגר ופחות ״נוצץ״

לגבי ההרכב - חייב להגיד שהכדורגל ב2015 לפני הפציעות היה הכי טוב שאני זוכר מהקבוצה גם ביופי ובאיכות וגם בתוצאות עד שהפציעות הרסו כאמור אז משם גם ההחלטה על המערך ועל איסקו אפילו

שני השינויים בקישור שם: אלונסו כי חייב, פשוט אגדה והתלבטתי הרבה על צד ימין חאמס/די מריה או בייל ו433, אז החלטתי על המערך הזה כמו שכבר אמרתי אבל עם די מריה שייתן גמישות במערך(433-442) ובעיקר תרומה הגנתית (תמיד השקיע המון) יותר מחאמס

נ.ב: כל עוד גוטי עולה מהספסל להציל אותי בזמנים הקשים אין לכם סיכוי

בראש ובראשונה הבחירה בראול והיירו. העובדה שגם קסיאס שם (אבל זה עוד איכשהו ניחא, למרות שלי ברור לגמרי שקורטואה בשיאו טוב יותר) רק קישטה את זה.

למגיבים האחרונים - לראות את איסקו וחאמס כחלק מהדיון פה זה לעג לרש, גם אם ציינתם שאתם לא זכיתם לצפות בעידן הגלאקטיקוס הראשון.

אפשר לחרוג טיפונת מהכללים ולהכליל את רדונדו? הוא עדיין היה בריאל בשנת 2000 . .

ואגב לגבי ראול, ציינתי בפירוש שהבקשה היא לכלול את ההרכב הטוב ביותר. לכל מי ששם אותו ברשימה, אתם בכנות חושבים שהוא (בשיאו בריאל) טוב יותר מרונאלדו פנומאנו (בשיאו בריאל)?

איך בכלל תיתכן מחשבה כזו?

במיוחד בשבילך… אם כי אתה באמת חושב שהוא שווה הרכב?

זאת שאלה קצת בעייתית. כמו שאמרתי בפירוש, אצלי הוא נפל על כושר וחוסר יציבות. ברור שהיו לו הופעות ברמה היסטורית, כאלו שראול יכול רק לחלום עליהם - כמו אותו משחק אגדי עד כדי חרוש באולד טאפורד. אבל ברוב הגדול של הזמן, הוא נראה בעיניי בעיקר שמן, לא מחובר, וחסר חשק.
זה נכון שגם לראול הייתה תקופה (א-ר-ו-כ-ה) לא טובה אצלנו (בלשון המעטה), בטח אם מסתכלים מאז 2000. אבל כמכלול, בהסתכלות על הזמן בריאל מדריד, אני בכל זאת הולך עם ראול.

לצורך העניין, דוגמה קיצונית יותר - רובנו הסכמנו שבנזמה של 2021/2 זאת העונה הגדולה ביותר שראינו של שחקן בריאל מדריד שהוא לא כריסטיאנו. אבל בכל זאת, קצת קשה לשים את בנזמה בהרכב הזה, כשאנחנו יודעים איך הוא נראה ברוב המוחלט של הזמן שלו אצלנו.
אגב, אם אכן נצמדים לכללים עד הסוף - הייתי שם את בנזמה הזה של עונת 2021/2, לפני ראול ולפני רונאלדו-פנומנו גם יחד.

כמה נק:

• ייתכן מאוד שקורטואה שוער שלם וטוב יותר מאיקר באופן כללי, ועדיין איקר בשיאו היה השוער שהכי הפחיד אותי ובפער. בכל קלאסיקו תמיד היה את הפחד הזה שאם הוא תופס יום אלוהי אז הלך עלינו, ובעונת 07-08 הייתה תקופה שזה היה נראה ממש בלתי אפשרי להבקיע לו.

לכן, אם הולכים על הפיק של הפיק ובנק מבט של אוהד בארסה, אז הבחירה שלי היא באיקר.

• בנזמה מול רונאלדו פנומנו. ברור שפנומנו מוכשר יותר ושחקן טוב יותר בשיאו, רק ששיאו בעיניי לא היה בריאל וגם לא קרוב. הוא עדיין היה חלוץ מצוין בריאל (במיוחד בהתחלה) אבל ממש לא רונאלדו המפחיד של לפני הפציעות. לא חושב שהוא הגיע לרמת דומיננטיות ופיק בריאל כמו בנזמה של 21-22 (ואפילו עונה לפני). מה גם שבנזמה הוכיח את עצמו ככינור שני מצוין גם ליד כריסטיאנו, מה שבספק עם פנומנו.

• ההחלטה לשחק עם 4 קשרים: לדעתי זידאן הוא קשר התקפי מאוד שלא תורם יותר מדי לחלק ההגנתי, וחשבתי שעוד שחקן התקפה כמו בייל (שגם לא עושה לחץ טוב ולא מחזיק כדור משובח ועוד ליד כריסטיאנו) יהפוך את ההרכב לפחות מאוזן במשחקים מסובכים. זידאן, מרסלו, כריסטיאנו ובנזמה בשיאם אמורים לדאוג למספיק שערים במשחקים נוחים יותר.

ההרכב הזה הוא המאוזן ביותר והטוב ביותר שאפשר להוציא על מנת לנצח כמה שיותר משחקים שונים (כפי שדוד ביקש) והוא פוטנציאל לטראבל, בתור אחד שראה כמה כאלה, סמכו עליי שאני יודע איך עושים את זה :slight_smile:

תודה :wink:

הוא מהאהובים עלי בכל הזמנים.

אובייקטיבית, אני בוודאות מעדיף אותו על מקאללה, וגם על פני אלונסו.
לא בטוח על פני קאסמירו.
התלבטות …

מי שבטוחים בהרכב שלי :

קאסיאס (עדיין, למרות השנתיים האחרונות המעולות של קורטואה)
רוברטו קרלוס
ראמוס
קרבחאל (האפשרויות בעמדה הזאת לא משהו . קרבחאל אחלה רק לא איזה תוחת ברמה היסטורית)
מודריץ’ (באנקר)
זידאן
כריסטיאנו
ראול (למרות הכל . .)

מתלבט לגבי קשר (אחורי) , בלם, חלוץ/קשר התקפי.

אם זה היה “הגדולים ביותר” אז אין שאלה, הייתי מכניס את היירו. אבל היות וזה אמור להיות “הטובים ביותר” ששיחקו בשנות ה- 2000, אז דור צודק ומקומו של היירו בשנות ה-90 (היה אז חיה רעה).

כך שמקרב הבלמים נותרו וראן ופפה (מיליטאו ואלבה לדעתי עם שנתיים טובות סה"כ, במיוחד 22, אבל רק שנתיים . . )
אני זוכר לטובה גם את קנאבארו, נחשב פעם לבלם הטוב בעולם . . אבל לא הניף את הצ’מפיונס .
כנראה פפה.

מקרב הקשרים זה בין רדונדו לקאסמירו. אלונסו מבחינתי טיפה מתחתם (תמיד ציפיתי ממנו ליותר ממה שהוא בסוף הראה בריאל). תמיד הערכתי את מקאללה אבל אף פעם לא אהבתי אותו. אולי היו לו יכולות להיות פחות אפרורי אבל הוא לא הראה אותם.

לגבי ההתקפה, ההתלבטות בין בייל, פיגו, בנזמה, ורונאלדו.
אני נוטה לכיוון בייל כי מבחינת השילוב בין היכולות לתארים (כולל התעלויות ברגעי אמת) הוא לדעתי הכי טוב.
אני חושב שללא הפציעות גם כל הבעיות עם היחס למועדון והיחסים עם זידאן היו מתמתנות.

בנזמה היה אדיר ב-2022 ואולי אכן קצת אנדרייטד כל ייתר השנים כשחסה בצילו של רונאלדו, אבל לדעתי מבחינת איכות הוא פחות טוב.
פיגו- יש לי פינה חמה מאד מאד אליו, בשיאו היה שחקן ענק, אם הולכים על הרכב עם שני סקוררים ושחקן כנף שהוא בוודאי יותר קשר מאשר חלוץ אז הוא בא בחשבון.

רונאלדו . . איתו תמיד היו לי בעיות.
על כך שבשיאו היה פנומן (וגם כונה כך) אין ויכוח, אבל לדעתי השיא שלו היה באותה עונת 96-7 בברצלונה . .
ההצלחה בריאל מדריד הייתה, נאמר בעדינות . .מוגבלת. אליפות ב- 2003 , וחצי גמר צ’מפיוס באותה עונה.
ב-2006 הוא כבר התחיל להעמיס קילוגרמים . . .

קורטואה-שוער טוב מאיקר לדעתי,לא נופל ממנו בעצירות וטוב ממנו בהרבה המשחק גובה וגם בממשחק רגל.
מחליף-קסיאס.

מרסלו-בפער קטן על רוברטו קרלוס,עם כל ההערכה לרוברטו,מרסלו זה השחקן שאולי הכי נהניתי לראות.
מחליף-רוברטו קרלוס.

ראמוס-בלם מושלם בשיאו,טוב בהגנה,משחק רגל מעולה,כובש בצרורות,מנהיג.
מחליף-פרננדו היירו.

פפה-הבלם הכי טוב שהיה לנו מבחינה הגנתית מאז שאני אוהד הקבוצה.
מחליף-רפאל וראן.

קרבחאל-גם חוסר בתחרות וגם זוכר לו חסד על כל מה שנתן לנו עד גיל 28-9.
מחליף-מיצל סלגאדו.

אלונסו-גאון כדורגל,יכול לחלץ כדור ואז להעמיד שחקן מול שוער בפעולה אחת,קלאס.
מחליף-קאסמירו.

מודריץ׳-הקשר המושלם,בלתי לחיץ,מחלץ כדורים בזכות קריאת משחק פנומנלית ומלא בפעולות קסם.
מחליף-טוני קרוס.

זידאן-אין צורך להוסיף מילים,אגדה גם כשחקן וגם כמאמן.
מחליף-גוטי.

כריסטיאנו-השחקן הכי גדול שלנו בעידן המודרני ויש שיגידו בכלל.
מחליף-איסקו.

רונאלדו- בשיאו היה החלוץ הכי טוב שראיתי ובפער,חבל שהשיא היה קצר.
מחליף-בנזמה.

בייל-עם כל העצבים של השנים האחרונות,אי אפשר לשכוח את כל שערי הניצחון בגמרים ואת היכולת המטורפת שלו על פני תקופות מסויימות.
מחליף-פיגו.