על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

בלגיה

אה חשבתי ששואלים על aragones

זה גרוע באותה המידה בכל מקום באירופה:

• מה שקרה זה שהם הקשיבו לגרטה (או סתם השתמשו בה כי להקיא את האג’נדה שלהם)
  • הם התחילו לסגור את הכורים האטומיים שמייצרים אנרגיה זולה כי הם ‘מסוכנים’ או משהו.
  • הם ניצלו את המלחמה באוקראניה כדי להפחית את השימוש בנפט וגז לחימום כי יש ‘התחממות גלובלית’ מעשה יד אדם כמובן, שיש להילחם בה וכדי לשמח את גרטה והמפעילים שלה שהם לגמרי במקרה אליטות שהשקיעו מיליארדים באנרגיה ‘ירוקה’ או ‘מתחדשת’.
  • דעה אישית: לטעמי הם ראו כמה קל להפקיע את הזכויות שלנו עם הקורונה כשיש ‘איום קיומי’ אז הם המציאו עוד איום קיומי שיעזור עם הוויתור על הגז.
  • כמו תמיד, כולם טובי לב ואציליים כשמודבר באחרים שמשלמים את המחיר… אבל עכשיו שדורשים מהעם לשלם את מחיר המלחמה, פתאום ה’ערכים’ בשנקל שלהם עפים מהחלון, אז מה קורה פה? בפומבי כולם בעד החרמת פוטין ומשחקים אותה אנשים בעלי ערכים שיוותרו על הנוחות שלהם כדי להילחם ברע האבסולוטי (לפי התקשורת שתמיד כמובן צודקת ומספרת את האמת) ומצד שני, בשקט בשקט, טורפים את העצים מסביב בהכנה לחורף…
  • כמובן לאף אחד לא אכפת מההתחממות הגלובלית פתאום כשקופא התחת הקדוש שלהם שכמעט אף פעם לא ידע קושי. ושריפת העצים תהיה גרועה פי כמה ממש שיש לנו עכשיו.

מישהו יכול להסביר לי את ההיגיון בזה?

NEW - Japan is planning a dramatic shift back to nuclear power amid fear of blackouts — explores building new reactors and eyes restarting 7 reactors.

Germany, in contrast to Japan, will shut down its last 3 remaining modern nuclear power plants by the end of this year — at the presumed peak of the energy crisis.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-08-24/japan-wants-to-restart-more-reactors-to-avoid-power-shortages

השנה פחות חם מבדרך כלל נכון?

לא בטוח איפה קראת לגבי גרמניה, אבל בכתבה של הוול סטריט הם כנראה יעקבו את הסגירה של המתקנים האלו. בקצרה מדובר על כל מיני נסיבות פוליטיות, חוקים, רגולציות, פליטת רעלים וכו וכו שמשפיעים על ההחלטות ההאלה אם לפתוח או לסגור.

https://www.wsj.com/amp/articles/germany-to-keep-last-three-nuclear-power-plants-running-in-policy-u-turn-11660661914

@Bblanko תודה על הפתיחות. אצלי רפלקס הקאה יכול להתעורר אפילו מצפייה בסרטונים

https://twitter.com/i/status/1562554144325480450

יא אללה, לראות את שני הקטארים האלה מעורר בחילות קשות. הם MAS QUE מאמנים…הם אייקונים חשובים.

עוד יותר מעורר את רפליקס הגועל שלי זה זה:

אני באמת מאמין שאם הם לא היו מריצים בהצלחה את קמפיין ‘תן כתף וחוזרים לשיגרה’ הם לא היו מעיזים לעשות דבר כזה.
אני בטוח שאצל הבוסים יהיה חימום כל החורף.

דווקא נחמד לראות את הסולידריות של אירופה, שככה מוכנים להקריב כדי לפגוע בגז הרוסי של צסק"א מוסקבה, רק כדי לעזור למכבי ת"א. ואחרי זה אומרים שהאירופאים אנטישמיים.

בסוף אצל מי שישלם מספיק תמיד יהיה חימום… השאלה אם בתור שמרן אתה לא תומך בקמפיין כזה שמהווה חלק מהגנה על הערכים המערביים. הרי השמאל מואשם שהוא תומך בפוטין

אה? אתה תקוע בשנות השביעים אחי. היום הימין הפך להיות “הסוכן של פוטין”

השמאל היום רואה בכל יריב שלו “סוכן רוסי”, כולל גם מי שמתלונן על woke בקולנוע “סוכן רוסי” חבל שלא שמרתי את הלינקים על גימר גייט וכל הדברים האלו… למעשה מאז שטראמפ עלה לשלטון והיה צריך “להפליל” אותו במשהו אז המציאו את “טראמפ הוא סוכן של פוטין”…

שנייה שנייה, על סמך מה אמרת אני שמרן? זה לא שחור/לבן, יפהנפש נאור/שמרן או נגד/בעד פוטין.
תלוי בנושא כמובן.

המחירים פה עלו המון ויהיה קשה מאוד ל80% מהאוכלוסיה להתחמם מה גם שהממשלה אמרה שגם אם יש לך כסף לשלם, אסור לחמם ליותר מ19 מעלות.

אני לא תומך בשום קמפיין, כי אחרי הקורונה ובזמן שאני עדיין מושעה, איבדתי לחלוטין אמון במערכת.

אחרי כל כך הרבה שנים במערב למדתי בדרך הקשה שלמערב אין טיפת ערכים או כבוד עצמי. ימכרו את אמא שלהם בקלות. הכל שופוני, הכל נראות.
פה זה אדם לאדם זאב. עדיף לשמור על התחת ולהיות מוכן לסופת החרא שתגיע.

לא שמעתי על זה. השמאל פה כל כולו אוקראינה… אין להם כסף לבתי החולים או למורים האיטלקים אבל מוציאים מיליארדים על כלי נשק לאוקראינה… הימין דווקא מואשם בהאדת פוטין.

https://m.ynet.co.il/articles/h1mhzj41s

מרוב הטמטום שבזה, לא ידעתי איפה לשים את זה - פה, בדיון על טניס, או בפוליטיקה.

בקצרה - טניסאית מס’ 1 בעולם לשעבר, בלארוסית, הודחה מטורניר צדקה “למען השלום” שעתיד להתקיים בארה"ב ואליו היא הוזמנה, “כדי לא לפגוע ברגשות האוקראינים”. אני מדגיש שמעבר לעצם הנכונות שלה להשתתף בטורניר - מה שמעיד על הכוונות שלה ביחס למלחמה, היא אף התבטאה בעבר בפירוש כנגד רוסיה והמלחמה.

אתם מבינים? מרוב “רגישות” לכל מיני הזויים, נוקטים בצעדים גזעניים כמעט בהגדרה - פסילת אדם על רקע מוצאו בלבד, תוך התעלמות מדעותיו ומעשיו.

אני מנסה רק לדמיין מצב כזה איתנו, שהישראלים מבקשים לפסול איראני שרוצה להשתתף בכנס בעד השלום ונגד התוקפנות האיראנית. היינו פורסים בפניו שטיח, אם רק היה מישהו כזה.

הדבר שמפחיד אותי/עצוב מאוד זה שכל חבל שנמתח הוא נמתח משני הצדדים, והפרוגרסיבים מותחים ומותחים ומותחים ופשוט מעלים על הגל את הימין הקיצוני ואת השמרנות הקיצונית.

הפעם הבאה שהשמרנים הקיצוניים יצאו למסע טבח זה יהיה גדול יותר מהשואה ולאו דווקא נגד יהודים. מפחיד שלא למדו כלום שקיצוניות מכל סוג שהיא מובילה לאסון.

מתוך הכתבה:
למרות שהטרנד עשוי להיות מצחיק או חמוד כשנשים מציגות את החברים הלבנים שלהן, ההיסטוריה של גזענות ועבדות רכוש מציירת תמונה שונה מאוד, כאשר מדובר בגבר שחור שמוצג כ"אובייקט" למכירה.

לא יודע אם יש אלוהים, אבל נראה לי שאנחנו סיימנו פה. צריך איזה מבול ולהתחיל מחדש.

דרו ברימור גזענית עלובה. מיד לעשות לה “cancel” אה שכחתי לכתוב מה היא עשתה. הלבנה הפריבלגית הזו העיזה לרקוד בגשם! בגשם אני אומר לכם! היא פשוט יצאה ורקדה בגשם, רקדה בגשם אני אומר לכם! ובזה היא מדכאת את כל האוכלסיה השחורה על כל פני האדמה! עכשיו אני הולך לשרוף את העותק של ET שאין לי בבית… ולא יצפה יותר במלאכיות של צארלי (אני ימשיך לצפות רק בריבוט המעולה החדש שכל השובינסטים הלבנים והפריבלגים האלט רייט לא אוהבים) כי היא העיזה לרקוד בגשם ועוד לצחוק מזה!!!

https://twitter.com/YellowFlashGuy/status/1563184722838441984

נ.ב היא גם רקדה בלי מסכה!!!

שואל בשיא התמימות (או אולי אני לא תמים וסתם כבר מבולבל? :thinking:), מה הטענה מאחורי זה שהיא גזענית כי היא רוקדת בגשם? קצת מתבייש לשאול את זה…

עריכה: אוקיי, מסתבר שהמתלוננת טוענת שברו משתמשת בריקוד שכביכול מושרש ממנהגים אפריקאיים ולכן זו גזענות.

אחי, הם איבדו את זה לגמרי עם “הגזענות”… בשבילם אתה גזען אם אתה לא כורע ברך בפניהם ולא מלקק את האדמה עליה הם דורכים.

למשל:

מה? אז שחקן פוטבול התנהג באלימות וכמעט רצח מישהו עם מכות בפאקינג קסדה שלו… ובמקרה השחקן התוקף הוא שחור.
אז, אי אפשר לבקר אותו אם אתה לבן?? הם אשכרה אמרו את זה.

לא שזה חדש או מפתיע או משהו, אבל בכל זאת זה קצת עצוב לי כל פעם מחדש.
3 הרוגים בהולנד בתאונת דרכים ולמעלה מ-1000 הרוגים בפקיסטן באסון טבע - שווים שתיהם ידיעה חדשותית באותה מידה במערב.
כמו כן, מלחמת אזרחים עקובה מדם ומלאה בפשעים נגד האנושות מתחוללת שוב באתיופיה, אבל כמעט אף מילה על זה - ובוודאי לא משלחות סיוע עולמיות בהולות. שלא לדבר על המשבר ההומניטרי שהולך בתימן כבר עשור.

אבל היי, בואו נמנע מאנשים לרקוד בגשם - זה בטח יראה עד כמה אנחנו לא גזענים.

מזכיר לי אהבלים איטלקים קומונסטים (באיטליה אם אתה צעיר מגניב ומבין עניין, אתה חייב להיות קומוניסט אנטי ישראלי ולא גזען כמובן) שישבו ביחד ודיברו על כמה זה צודק ונפלא שהטרוריסטים של BLM שורפים את אמריקה, וכמה הם נעלבים בגלל שפעם השחורים היו עבדים שמה.

התפרצתי ל"דיון" ושאלתי: “תגידו יא חבורת טוחני סויה וחסרי טסטוסטרון, למה אתם כאלה מעוניינים לנקום את עלבונם של אנשים שמתו לפני 300 שנה במקום שיהיה אכפת לכם מיותר מ42 מיליון עבדים שחיים היום, רובם המוחלט באפריקה??”
כמובן האהבלים אפילו לא האמינו לי שיש היום עבדים כי… בתקשורת לא מדברים על זה, בפרימיר ליג לא כורעים ברך בשביל זה ואין לנו כמובן את חודש המודעות לעבדים. אפילו דאסקאליניו האהוב לא כותב על זה. אז איך ידעו??

הקטע הוא שיש את הCURRENT THING שאמור להיות איכפת לנו ממנו ועליו מספרים לנו בתקשורת ובגלל שרוב האנושות טיפשת לצערי זה עובד להם.

3 פוסטים אוחדו לנושא קיים: פוליטיקה וזה :: Save the Date 1/11