על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

כיאה לשמרן ימני הומופוב מכחיש קורונה, אני בטוח שרביע מבסוט מהסמל החדש ישן של אתלטי :stuck_out_tongue:

אני מאוד נהנה לקרוא את הדיונים פה ואני חושש שהנושא קצת בdead end.
אז אם אפשר בקשות מהקהל, כמה מילים על המתרחש בצרפת…?

לפני מספר שנים אנשים ממדינות מוסלמיות באו לכאורה כדי לסייע לשוק המקומי, אבל בפועל השתלטו עליו והחריבו כל חלקה טובה, בלי לתת שום כבוד ומקום לתרבות ולמסורת המקומיים. ולא משנה עד כמה ניתנו להם כל התנאים הכי טובים שיש להצלחה, וכמה כסף שפכו עליהם - הם עדיין לא הגיעו להצלחות ממשיות, ולא הצליחו להשתלב כמו שצריך במוסדות האירופאיים הישנים.

המהומות האחרונות פרצו בגלל איזה בן של מהגרים מאיזור פריז, שלפי מה שמפורסם נע מאוד מהר, וגם זיגזג בניגוד לכל הכללים המקובלים, אבל ככל הנראה גם הממסד השתמש נגדו בכוח לא פרופורציונאלי. בנוסף, חלק מהמחאה הוא על רקע זה שהאליטה הישנה עדיין לא באמת מקבלת מקבלת אותם אל חיקה.

וכמו בפעמים הקודמות - גם הפעם הצרפתים בכלל והפריזאים בפרט, בעיקר נכשלים.

האליטה הישנה לא מקבלת אותם?
הם לא עושים מספיק מאמצים להשתלב בחברה אליה הם הגיעו?
החברה לא נתנה להם מספיק אפשרויות להשתלב?

צרפת זה לא המקום היחיד שהשתלשלות האירועים הזאת מתרחשת בה, כמו שכולנו ידענו שזה יגיע במוקדם או במאוחר, זה יקרה גם בשאר מדינות אירופה.

האם אפשר להניח שבשאר אירופה מסתכלים וינסו למנוע את זה? או שזו מלחמה שהסוף כבר חתום?

עד כמה נאיבים יכולים להיות כל כך הרבה מדינות? למה? יכול להיות שאין באמת פתרונות?

אמור להיות איזה כפל משמעות בהודעה הקודמת שלי (משהו שלא נוגע רק למצב בצרפת עם מהגרים בכללותו, אלא קשור במדינה מוסלמית קטארית מסויימת, שקנתה מועדון כדורגל פריזאי מסויים, עם בן מהגרים אמבפאי מסויים, שלא הצליחה לזכות בגביע מסויים עם אוזניים גדולות). ייתכן שהיא הוחמצה. עמכם הסליחה.

חלילה, הייתה ברורה מאוד.
המטרה והדרך שלהם ברורה. אני תוהה מדוע הצד הנאיבי לא לומד/לא מבין/לא מנסה/לא פותר…

הסרטון הזה יכול להסביר המון:

אני עם נדב שהספרדים גזענים והאיטלקים לא רחוקים מהם מהבחינה הזאת, ולמרות זאת הם מאוד מאוד מפחידים להיות מואשמים ב"גזענות" (ועכשיו גם מכל פוביה).

אני לא יודע מה המצב בישראל בבתי הספר אבל פה בתי הספר הלכו Full woke, וזה נורא.
ילדים שליטרלי לא יודעים שום דבר על העולם לומדים שטראמפ רע, שהתרבות היהודית-נוצרית היא משהו שיש להתבייש בו ולהילחם בו.
וזה מחלחל.

הם בחיים לא יאשימו שום נציג מהמיינורוטיס בשום דבר. זה הכל אנחנו. אנחנו הוא הרוע.
זה לא סתם נאיביות. זה שילוב של בורות, טיפשות, שינאה עצמית, שטיפת מוח ופחד משתק ממה חושבים האחרים.

אתה חושב שאנשים יגידו שהפורעים הם תתי אדם?? פה זה מקובל לאנוס ילדות ולרצוח לבנות אם הפושע הוא “מיעוט” כי הוא לא באמת אשם אלא אנחנו והקוליונזם.

האם היו כל כך הרבה בעיות אחרי הפשע הנתעב שעשו לילדה הזאת?

המערביים מזמן איבדו את הקשר עם האמת ועם המציאות. הם לא חושבים בהיגיון אלא עם הרגש בשילוב של פחד.
אנשים חייבים לדבר על עדר הפילים שביבשת:
אתם לא מולידים ילדים, אתם מכניסים מיליוני מהנדסים ורופאים מתרבות אלימה ומסוכנת ממנה ברחו, מילונים שמתעבים אתכם ואת התרבות שלכם, שאין להם רצון לעבוד, לתרום ולעשות את החלק שלהם.
הם חיים ביחד רחוק מכם ולא משתלבים.
התרבות שלהם לא יכולה בשום פנים ואופן לקבל את סגנון החיים במערב והפיצוץ יגיע במוקדם או במאוחר.
What could possibly go wrong?

אבל הם מסרבים להודות בדברים האלה.

ואחרי כל הברברת הסרת אחזור לסרטון מתחילת ההודעה:
הסתום הוא כמעט הבן אדם הממוצע במערב. בן אדם שמעדיף שיהרגו אותו מסתננים רק שלא יקראו לו גזען. שטיפת המוח האדירה הזו עבדה במשך עשורים ורואים את התוצאות.

אני זוכר 3 סיפורים כאלה מהספר הנפלא של דוגלאס מרי. זה פשוט הפך לחלק מהתרבות במערב.

תרנגולות/פרות שהולכות לשוחט בהתנדבות תוך ידיעה ברורה של מה הולך לקרות להם שם.

אני בטוח שכמוך וכמוני יש עוד רבים אחרים שרואים את הטרלול הזה ופחות מעוניינים בסוף הידוע מראש הזה. מה איתם? הם אוטומטית מקוטלגים כפשיסטים ומוצאים מחוץ לחוק? אין אף קבוצה שיכולה לעשות משהו? להעיר מישהו?

באמת אין שום פתרון פרט להמתין לתורך אצל אותו השוחט?

מה אפשר לעשות? תן פיתרון ריאלי

הם במשך שנים על גבי שנים הכניסו את הסוס הטרויאני חיסלו את החיסון הטיבעי. ועכשיו זה מתפוצץ.

זה עוד כמה ימים העסק ירגע האירופאים שוב יכנסו לתרדמת עד האינתיפאדה הבאה.

רביע יכול יתקן אותי, אבל לפחות באיטליה הראש ממשלה החדשה שם מנסה להפסיק עם הזרם של הפליטים מסתננים שמגיעים אליה. מעט מידי ומאוחר מידי.

אני חושב שאנחנו לא צריכים להתנשא על האירופאים, אלא לזכור שזה קורה גם אצלנו. ההבדל הוא שאנחנו עדיין יכולים לתקן. אבל זה רק עניין של זמן עד שהכל יתפוצץ גם אצלנו.

דרך אגב

#צבי יחזקאלי צדק

לא יודע מה העמדה שלך לגבי החיסון אבל בטוח שמת לב איך זה שרק לשאול שאלות בקשר לחיסון, היעילות שלו, הסגרים או הטלת כל ספק קטן שבקטנים בתגובה לקורונה מיד קיטלגה את הבן אדם כמכחיש קורונה שמאמין תאוריות קונספירציה הזויות? זו טקטיקה ידועה כדי להשתיק אנשים.

בחיים מחוץ לקורונה זה הגזענות. אם אתה מואשם בגזענות באירופה, אתה מחוק. אתה הופך לבן אדם לא רלוונטי. הפחד מההאשמה הזו זה פחד רציני. אז זה הנשק בו משתמשים כדי להשתיק כל ביקורת.

אז כן, יש מי שרואה אבל אף אחד לא מעז לדבר. זה כל כך פשוט וכל כך מפחיד.

משהו כזה. הווק שולטים פה בכל. באקדמיה, בתקשורת, בכנסייה, בתרבות. בכל.

כמה אנשים יקבלו את זה בהפתעה מוחלטת. רמת הטיפשות והאטימות שאני נתקל בה כל יום מדהימה אותי כל פעם מחדש. אנשים חושבים עם הרגש ומאמינים לכל דבר שאומרת התקשורת. בנתיים הסרטן מתפשט והם ישמו לב רק לקראת הסוף.

היא מנסה אבל מונעים ממנה לעשות משהו. קצת כמו עם טראמפ בקדנציה שלו שלא נתנו לו מנוחה ורק תקפו אותו.
המזל של איטליה זה שהמדינה לקראת קריסה. אנחנו קרובים לעזיבת 10,000 רופאים את השירות הציבורי והמעבר לפרטי. לא יהיה לאנשים כסף כי הממשלה חייבת להציל את שירותי הבריאות.
וכשאין כסף, אין יופי נפש. עוד מעט לאנשים יהיה מאוד קשה לסגור את החודש אז גם המסתננים מבינים שהם לא הולכים לקבל פה כסף חינם ועוברים לגרמניה.

המצב שלנו גרוע הרבה יותר. המזל זה שהם עדיין לא הבינו את הכוח שלהם אם רק יתאחדו ויתפרעו ביחד. הפתרון ברור אבל אך אחד לא הולך לעשות אותו.
מה שיקרה זה שכולם יתעלמו מהבעיות, יהיו פרעות באירופה שאולי ישתקו כמה מדינות, זה ייתן רעיונות ואומץ ורק אז ייפול האסימון למה שאפשר לעשות בישראל מבפנים.

בגלל זה אני מתפלל שבאירופה יתעוררו ולא יהיה לנו אפקט דומינו.

עזוב רביע האירופאים עסוקים בדברים הרבה יותר חשובים מזה, אתה יודע אם מותר לחשוף את הפיטמה בברכה פרטית

זה הרבה יותר חשוב.

מה שכן איך באנדי היה אומר.

אז אני בעד יאללה לשחרר את הפיטמה :joy:

זה בדיוק מה שאני מנסה להבין, איך תראה התעוררות כזאת?
וגם, למה יש לתקשורת ולאקדמיה אינטרס להשתיק שיח בנושא הזה? זה לא שהם (אותם פליטים/לא משתלבים) תורמים משהו לאחד מהתחומים האלה.

ועוד שאלת תם, האם יכול להיות שהרבה (אם לא רוב) האירופאים מבינים טוב מאוד את הבעיה ומה צריך לעשות אבל בגלל פחד מבריונות מסוג כלשהו לא מעיזים להגיד כלום ומה שצריך זה פשוט מישהו שלא אכפת לו להיות זה שילכלך את הידיים, יגיד מה שכולם חושבים ויקבל תמיכה רחבה בקלפי?

תקרא את הספר שהבאתי למעלה של דגלאס מריי , או שתבדוק אותו ביוטיוב. מסביר מצוין את הכל.

בגדול זה מה שאורי רשם למעלה, זה התחיל שבאירופה היו צריכים מישהו שיעשה את העבודה המלוכלכת ושיסכימו
לעבוד בזול, אבל אי אפשר להודות בזה בפה מלא, אז הם עבדו על כולם ואמרו שזה זכויות פליטים . התקשורת שנשלטת ע"י אותם בעלי הון ומצד שני ברובה מלאה באקטיבסטים שמאלנים שיתפה איתם פעולה בשימחה עם זה. לזה אפשר להוסיף סלבריטי חסרי מושג שעזרו ליחצן את זה, גארי לינקר לדוגמה, הוא דוגמה ל"אדיוט שימושי" אפילו הייתי אומר, דוגמה מושלמת לזה, במשך שנים הוא מטיף מוסר לבריטים על להכניס מסתננים לבריטיניה, אבל לבית המפואר שלו הוא לא יעיז להכניס אפילו אחד כזה. לו יש אבטחה של מיליונים וגדרות וחומות. אבל שהבריטי הממוצע רוצה משהו דומה למדינה שלו אז ליניקר קורא לו “גזען”.

בהמשך לזה, הופתעתי ממש שלא שמעתי על זה יותר בתקשורת.

כי קשה לעשות ספין על זה ולהוציא אותה כהחלטה רעה וכמובן “גזענית”.
מה שמצחיק זה שהם הכניסו שחורים על חשבון אסייתים.
כאילו, אני מבין שהלבנים הם ליטרלי הרוע המוחלט כולם ורק הם שעבדו שחורים שהם כמובן היחידים בהיסטוריה שחלק מהם היו עבדים. אבל למה לפגוע באסייתים מצטיינים?

אם רוצים לפתור את הבעיות האלה שילמדו את השחורים לא לעזוב את המשפחות שלהם ולחנך טוב את הילדים שלהם. אהה, ואפשר ללמוד מאסייתים גם.

למי שצפה עד הסוף מוקדשת הקלישאה של כח קפלן :

“רק שלא נהיה פולין והונגריה!!!”

למדתי אתמול על swyer syndrom ונזכרתי בשאלה שלך.
הנה דוגמה מצויינת למתי הייתי מצדיק טיפול הורמונלי בקטין למשל.

*הסינדרום זה אנשים שנולדים עם כרומוזומים xy אבל עם איברי רבייה נשיים (שלא מתפקדים). הילדים הללו גדלים כבנות לרוב ואם לא יקבלו טיפול הורמונלי יעברו תהליכי התבגרות של זכר מה שיכול לגרום להן להמון בעיות בריאותיות.

הסטטיסטיקה אומרת ש1 מ80,000 נולד עם המחלה הזאת מה שבחישוב לא מדוייק אומר שכל יום נולדים בממוצע 4 אנשים כאלה בעולם.

לא חושב שמישהו כאן חולק על הרלוונטיות של טיפולים הורמונליים במקרה של מחלות גנטיות/הורמונליות. זה מבחינתי שקול מוסרית לטיפול הורמונלי בבעיות גדילה. השאלה אם יש תסריט בו היית מצדיק את זה משיקולים פסיכולוגיים/פסיכיאטריים בלבד.

כן זה היה ברור לי, סתם זה הזכיר לי את השאלה שלך ורציתי להוסיף עוד נופך לעניין של טיפולים הורמונליים.

לגבי הצדקה משיקולים פסיכולוגים אני בדילמה מוסרית וסתירה פנימית.
מבחינתי בעולם אידיאלי יש הבנה והכלה של המושג מגדר והחיים של מי שלא עומד באחד הקצוות של הספקטרום הם כמו של כולנו.
ואז כביכול אין צורך בהשפעה על סממנים חיצוניים לאנשים שמרגישים שהם במגדר הלא נכון לסקס שלהם.
מצד שני אני חי במציאות ומכיר אנשים שיודעים (בדיעבד נכון) שטיפול כזה היה מקל להם על החיים בודאות.
מצד שלישי זה דרך מאוד מסוכנת ללכת בה שיכולה להביא להרבה סבל לאנשים אם זה מתנהל לא נכון (בטח שלא אני זה שיודע איך זה אמור להתנהל מבחינת עבודה פסיכיאטרית עם אנשים כאלה).
ויש צד רביעי וחמישי ושישי וכו’ אבל קשה לי לכתוב מגילות פה.

בכל מקרה זה נושא מורכב מידי בשביל שארגיש בנוח להיות נחרץ בנושא.

למי ששאל למה הצרפתים איבדו את המדינה שלהם
" “טוב, זה כבר פרסומת לישראל. אין פה שום הפיכה מוסלמית. יש צעירים שהמדינה הזניחה אותם, והדת היא מסגרת לחלק מהם. מדובר בעניים, שהדירו אותם והם מרגישים לא שייכים. כשהם הורסים מבנים של מוסדות רשמיים, זו הצהרה מבחינתם - ‘זה לא שלנו, אז לא אכפת לנו להרוס את זה’. להגיד שהם לא שייכים כי הם לא רוצים להשתייך זו דמגוגיה. הם רוצים ולא מאפשרים להם. מה שהיה חדש במהומות של הימים האחרונים זה שהיו מעורבים בהן ילדים בני 12 עד 14. מבחינתם, הם עושים מסיבה - מסיבה אלימה של הרס. כולנו עשינו שטויות בגיל הזה, וכילד אתה אוהב להרוס דברים”.

#franceisfallen

""חף מפשע": ריאיון עם לואי גארל - וואלה! תרבות