דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

רטקליף ובראדה זה עידן חדש ביונייטד. לני יורו זה רכש היסטורי בעיקר בגלל מה שהוא מסמל ומה שהוא מבטיח.

לא הבנתי אם אתה מנסה פה לשבח או לבקר את ההנהלה של יונייטד.
לני יורו רכש היסטורי ליונייטד ? :flushed:
הפכת אותם להפועל חדרה.

לא חסרים מי שיעידו שההתנהלות של ההנהלה הקודמת היתה ברמת הפועל חדרה.

יונייטד לקחה פה רכש לריאל מדריד, שחשבה להוריד את ליל לברכיים עם הצעה נמוכה על שחקן. זה היה רכש מפתיע, יותר כמו הטלת פצצה של יונייטד החדשה כדי להראות נוכחות.

עומר בראדה זה איש המקצוע שעומד מאחורי הפרויקט החדש של יונייטד אחרי שנים שהיה בסיטי. זה משמעותי.

לא רוצה להפוך את זה לדיון על ריאל ולכן אסתפק בשורה אחת(בסוף יצא שורה וחצי).
אם פרז חושב ששחקן צעיר שווה 30 מיליון ואתה משלם עליו 65 מיליון אתה לא חוגג, אתה בודק איפה טעית.

פרז חושב שהשחקן הצעיר שווה 30 מיליון לריאל מדריד. הוא יסתדר גם בלעדיו. יונייטד עם מצבת הבלמים שלה כשמרטינז פצוע (כלומר רוב הזמן) נראית באמת כמו הפועל חדרה.

ולדעתך זה הבלם שאתם חייבים כאן ועכשיו ב 65 מיליון ?
בלם בן 18 ששיחק בליון בהרכב שלכם בפרמיירליג ? אני ממש לא מזלזל בילד, אולי יהפוך לווידיץ’ בעתיד, אבל זה הימור גדול כשאתם חייבים בלם כאן ועכשיו.

כל אחד בוחר כמה הוא מוכן להשקיע. פרז מעוניין שההשקעות שלו יחזרו כלכלית, לא בטוח שזה מעניין גם את החברה מיונייטד. הרכש כשלעצמו הוא טוב.

תלוי, אם הוא הבלם היחיד שיגיע ובונים עליו להרכב אז לדעתי רכש לא טוב, אם יגיע בלם אחר להרכב ויורו זה פרויקט לעתיד שהם מאמינים בו מאוד אז רכש סביר.

אני לא יודע אם לא מספיק טוב להרכב כבר עכשיו, לא צפיתי בו. אומרים שכבר עכשיו הוא שחקן רציני.

אין לי מושג, אני לא מכיר אותו.
אני כן יודע ש"כאן ועכשיו" לא עובד ביונייטד כבר עשר עונות. אני לא לחוץ על טופ 4 בעונה הבאה. שיבנו לאט ובזהירות לשם שינוי. אם הוא יהיה וידיץ’ עוד 3 עונות נגיד תודה. גם דה חאה היה די קקה בעונה הראשונה ולאחר מכן הצדיק כל פני במשך עשור. אם יש זמן לשלם שכר לימוד - זה עכשיו. אין לנו מה להפסיד.

דיברת עכשיו כמו אוהד ליברפול של התקופה לפני הגעת קלופ, זה לא מקום טוב להיות בו.
כמובן שאני לא יכול לאחל לכם בהצלחה ושתצאו מזה.

זה המקום בו אנחנו נמצאים, ואתם במקום בו היינו ב-13/14 (מינוס אליפות בכיס) אז אני מתנחם :slight_smile:

לא נכון בשום צורה מה שנכתב על קיץ 2013 בהשוואה בין הקבוצות, לנו היה סגל פנטסטי כבר גם אם ז’וזה מוריניו סיים בטונים צורמים ועונה כושלת, ואם הדיווח של המארקה נכון אז זה “פחות מרשים” - ליל איימה לזרוק אותו ליציע לשנה שלמה, והוא ילד בן 18 שלא היה יכול ולא היה צריך לעמוד בלחצים כאלה. כמובן שזה לא רלוונטי לכם.

הקיץ הזה מריח יותר טוב מבחינת מנצ’סטר יונייטד, אני עדיין חושב שאריק טן האח לא עשה שום דבר, לבטח לא בעונה שעברה, ודיברנו על “המקריות” של הגביע - כדי להמשיך, זו ‘זילות המשרה’ אבל שיהיה בהצלחה, כאילו כל אחד יכול לעמוד על הקווים והתוצאה עצמה, כמובן גם היכולת - לא מעניינת אף אחד. לא חושב שהיה שיפור, להיפך, ביחס בין שתי העונות שלו. ויש עוד עבודה רבה עד שתהיה קבות כדורגל. רוד ואן ניסטלרוי גם בגילו יכול לעלות בשפיץ שלכם.

הוא התכוון לליברפול, לא לריאל.

טיטי הכל באשמתך תפסיק לאהוד שתי קבוצות זה מוזר

אני לא אשם בזה שהם לא יודעים מה זה עונת 2013/14 עבור אוהדי יונייטד.

27 פוסטים אוחדו לנושא קיים: דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: אמבפה לבן! מי הבא בתור?

וואן ביסאקה עובר לווסטהאם כדי לפנות מקום למזראווי.
מלבד העובדה שמדובר בעוד שונא ישראל לסגל ואני נגד, האם מדובר באמת בשדרוג? וואן ביסאקה היה די נעלם מבחינה התקפית, אבל מבחינה הגנתית טופ של הטופ. האם מזראווי טופ של הטופ במשהו? אני לא עוקב אחרי באיירן אבל אם היא שיחררה אותו בסכום כזה, מאוד קשה לי להאמין. נראה כמו עוד רכש שהוא 100% טן האח, מה שהופך את הקיץ הזה ל-3/4 שחקני טן האח (אלא אם יגיע אוגרטה ואז 3/5). לא מאוד מעודד אבל נקווה לטוב.

נראה שהוא טופ בנוכחות במרפאה, ואם זה המצב לא פלא שהלכנו עליו בכל הכח.

שחקן בינוני. רכש לא טוב בעיניי. גם אם הוא בא בזול זה זבל בסגל.