דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

פבריציו רומאנו:
Takefusa Kubo leaves Real Madrid to join Mallorca on loan until June 2022. He also received a proposal from Real Sociedad but decided to pick Mallorca as next destination

מדור מושאלים שבועי!

עונה חדשה, מושאלים ישנים (מלבד אחד).
עם חזרתם של בייל, סבאיוס, יוביץ’ , ואייחו ומכירתו של אודגארד, נשארנו עם 5 מושאלים בלבד.

ברהים דיאז, מילאן- 69 דקות, שער וניצחון בליגה.

מילאן וברהים זה שידוך נהדר, אחרי עונה טובה בשנה שעברה ברהים ממשיך להציג יכולת טובה, פותח בהרכב והבקיע את שער הניצחון של מילאן על סמפדוריה במחזור הראשון של הסריה א.
ברהים הבקיע את השער כבר בדקה ה-10 עם בעיטה למרכז השער אותה השוער היה אמור להדוף, סיכן את השער כמה פעמים והיה אחלה לגמרי.

התקציר:

טפקוסטה קובו, מאיורקה- 88 דקות וניצחון.

קובו מקבל הזדמנות לחזור לעניינים אחרי עונה רעה ולהצליח במקום בו עשה עונה טובה למרות ירידת הליגה ואחרי קיץ טוב מבחינה אישית באולימפיאדה.
מאיורקה פותחת את העונה בצורה מצוינת עם ניצחון שני, כשקובו לראשונה פותח בהרכב, משחק 88 דקות ומאיורקה מנצחים 1-0 את אלאבס.
למען האמת קובו לא עשה יותר מדי, לא הצליח להגיע למצבי הבקעה והתמקד בעיקר בלקצץ רגליים כשהוביל במספר העבירות במשחק.

בורחה מיוראל, רומא- לא שיחק.

אחרי עונה מפתיעה ונהדרת במדי רומא, מיוראל ממשיך עונה נוספת בקבוצה של מוריניו.
בעונה שעברה בורחה קיבל הזדמנויות בעיקר בליגה האירופית וככל שעבר הזמן ההזדמנויות גדלו גם בליגה.
את העונה הוא פותח על הספסל כשהוא לא נכנס אפילו כמחליף, הוא יכול להיות מודאג מהעובדה שרומא הנחיתה את טאמי אברהם על הראש שיקח לו לא מעט דקות משחק.

ויקטור צ’וסט, קאדיז- לא שיחק

הבלם שקיבל כמה הזדמנויות במדי הקבוצה הבוגרת והיה לא רע בכלל מקבל הזדמנות להוכיח את עצמו בקאדיז. הוא לא משחק ב-2 המשחקים הראשונים.
סיפור שדי חוזר על עצמו עם בלמים צעירים שמושאלים ולא מקבלים הזדמנויות רבות, נקווה שהמצב במקרה שלו יהיה שונה.

רינייר, דורטמונד- לא שיחק

הרכישה התמוהה שכמעט ולא קיבל דקות בשנה בשנה ממשיך משום מה לעונה נוספת בדורטמונד.
לעת עתה נראה כי המאמן ממשיך לא לסמוך עליו יותר מדי כשהוא לא משחק בכלל בפתיחת העונה. לא ברור מדוע הקבוצה החליטה להמשיך בהשאלה במקום בו רינייר כמעט ולא קיבל הזדמנויות אבל נאחל לו בהצלחה.

גונסאלו היגואין חזר לתקופתו בריאל מדריד בריאיון שהעניק. השערו ה-121 במועדון היה שערו האחרון - והוא השתווה לחואניטו. שש וחצי שנים הברנבאו כל כך אהב אותו עד שעזב לנאפולי ב-2013 והוא היה שחקן מרגש.

image

“בשנה בה כריסטיאנו הגיע, הוא כבש 27 שערים ואני 26. הם הביאו את קאקה ובנזמה ואמרתי כמה שערים אצטרך לכבוש? אני חושב שעם בנזמה הייתה תחרות בריאה מאוד והיה עלינו להגיע למקסימום. הוא הוציא את הגרסה הטובה ביותר ממני ואני ממנו”.
“התכנון היה שאשחק בקסטיליה או שאושאל לקבוצה אחרת. אבא שלי אמר לי במטוס: גונסאלו, אשאל אותך שאלה אחת ותגיד לי שאתה לא מפחד. לעולם אל תפחד!’ וזה דבק בי. כשהגעתי, התאמנתי עם הקבוצה הראשונה ובאימון השני קאפלו אמר לי: ‘אתה נשאר איתנו’. לאחר שלושה או ארבעה ימים ערכתי את הופעת הבכורה שלי ועוד בהרכב בקופה דל ריי (גביע המלך) ושיחקתי בצד ימין”.
“לא ציפיתי לזה. לא ציפיתי לשחק שישה חודשים בריב ואז להגיע לריאל. חשבתי שאהיה כמה שנים בריבר, אשחק בקופה ליברטדורס ומשם אקפוץ לאירופה. היה קשה להישאר בריאל, היה קשה להגיע לברנבאו בגיל 18. אתה לא יודע כמה מהר השנים חולפות ולפתע הייתי מהמבקיעים הבולטים בקבוצה. הייתי אומר לעצמי לפעמים בצחוק: ‘אני לא כזה גרוע’. חלמתי לשחק באירופה אך לא דמיינתי שאעשה כזו קריירה”.

מדור מושאלים שבועי!

ברהים מרשים עם שער ראשון בצ’מפיונס ליג מול ליברפול, צ’וסט עם משחק ליגה ראשון במדי קבוצתו החדשה.

ברהים דיאז, מילאן- 90 דקות, שער והפסד בצ’מפיונס, 93 דקות ותיקו בליגה.

סחטיין לברהים שממשיך לקבל הרבה קרדיט במילאן וגם מחזיר עם שער ומשחק טוב בהפסד 3-2 לליברפול בצ’מפיונס.
ברהים כבש מדחיקה והעלה את מילאן ל2-1, לצערו זה לא הספיק וליברפול הפכה מחדש. ברהים הציג משחק טוב עם נגיעות יפות והכי חשוב- שער.

הביצועים:

בליגה פתח ברהים גם כן במשחק הגדול מול יובה.
הוא שיחק מצוין ונבחר למצטיין המשחק לפי הגאזטה.
4 דריבלים מוצלחים (הכי הרבה במגרש), 24 פסים בשליש הקדמי (הכי הרבה במגרש) ובאופן כללי שיחק עם המון ביטחון והוחלף בשניות הסיום של המשחק.
מילאן מסיימת עם 1-1 נאה.

הביצועים:

טפקוסטה קובו, מאיורקה- 91 דקות ותיקו.

קובו מתקשה לעשות את הקפיצה המיוחלת, אומנם פתח בהרכב מול ויאריאל והוחלף בתוספת הזמן, אבל זה לא מספיק.
המשחק נגמר ב 0-0.

הביצועים:

בורחה מיוראל, רומא- 13 דקות והפסד.

לא שיחק הליגה האזורית, אבל לראשונה העונה קיבל דקות ממוריניו כשנכנס בדקה ה-77 בהפסד 3-2 של רומא מול ורונה.
שורת הסטטיסטיקה המרשימה שלו הסתכמה ב-2 נגיעות בכדור.

ויקטור צ’וסט, קאדיז- 90 דקות וניצחון בליגה.

אחרי פתיחת עונה לא טובה של קבוצתו, צ’וסט מקבל הזדמנות ראשונה לדקות ופותח בהרכב מול סלטה ויגו.
הוא מחזיר עם 90 דקות טובות וניצחון ראשון 2-1.
הוא היה יציב מאוד בהגנה ומנע מסלטה להגיע למצבים טובים.
נקווה שההזדמנות הזו בה ויקטור הוכיח שיש לו כדורגל, תזכה אותו במקום בהרכב.

אלברו אודריוסולה, פיורנטינה- 68 דקות וניצחון.

אלברו פותח בהרכב מול גנואה ורושם משחק סולידי וטוב בניצחון 2-1. הוא מתחיל לקבל יותר דקות ולצבור ביטחון.

רינייר, דורטמונד- לא שיחק.

ממשיך לא לקבל הזדמנויות, אף לא דקה בצ’מפיונס או בליגה.

מדור האקסים
פראן גרסיה- האקס ששיחק כמושאל בשנה שעברה בליגה השניה לראיו ויאקנו ועלה איתה ליגה מקבל הרכב ומציג יכולת טובה למדי, 4 תאקלים מוצלחים בניצחון המרשים 3-0 על חטאפה.
מרטין אודגארד- ברוכים הבאים לארסנל, מרטין עם שער בבעיטה חופשית מושלמת לחיבורים מול ברנלי.
אלברו מוראטה- שער גדול בדהירה מחצי מגרש (איפה ואלורדה שיעצור אותו?) ב 1-1 של יובה מול מילאן.
מתאו קובאצ’יץ’- תפס ב-2 ידיים את המקום בהרכב, משחק מצוין, מבקש ומבשל. הפעם בישול ב3-0 על טוטנהאם.
ראול דה תומאס- המשיך במדי אספניול וממשיך לשמור על כושר טוב, אחרי שער בשבוע שעבר מגיע בישול ב2-2 מול בטיס.

לא מצליח להבין איך רינייר נשאר בדורטמונד, קובו ממשיך לא להיראות במשחקים שלו (מהר מאוד יחזור לספסל), וחבל שרומא לא ניצלה את הסעיף רכישה של בורחה אחרי עונה מצויינת שלו וסעיף שחרור סביר מאוד ועכשיו עם תמי אברהם הסיכוי שלו לראות הרבה דקות קטן.

בדיוק כשקרלו מחיה את הקריירה, האדם האהוב עליו בעולם חאמס גומר את הקריירה ועובר פה ליד למפרץ המזומנים. בדיוק שנה אחרי שהתלהבנו ממנו פה וצפינו את הפציעה הקרבה שתגמור הכל. אברטון של קרלו אגב פתחה את העונה שעברה עם 4 ניצחונות רצופים ותיקו מול ליברפול, עם יחס שערים של 14-7. גמרו מקום עשירי.

אקסים נוספים שאיךךךך זידאן שונאאאא הצעירים פיספססס שעשו עונה גדולה ונראה שחזרו להיות סתם שחקנים: תיאו, יורנטה, מיוראל.

לא עוקב מספיק אחרי מילאן אבל יש לי חבר אוהד מילאן שכל הזמן מספר כמה שהוא עף על תיאו. אגב, אתמול סיים עם שער ובישול בניצחון 2-0 של מילאן.
משחק בעמדת המגן במערך של 4 שחקני הגנה דרך אגב.

בתור המבקר אולי הגדול ביותר של הקדנציה השניה של זידאן פה בפורום מעולם לא האשמתי אותו על תיאו, ההצלחה של תיאו במילאן לא הייתה צפויה והוא קיבל הזדמנויות בריאל.
גם על אשרף מעולם לא האשמתי את זידאן לצורך העניין.

יורנטה אולי אחד המצטיינים בליגה שנה שעברה. 7 משחקים ששיחק העונה הם יותר קריטיים מעונה שלמה מעולה כדי לשרוף אותו?

שלא נדבר על הסיבה המאוד מקצועית שבגללה נשרף - התעצבן שבנוער שחקנים קיבלו דקות על סמך שם המשפחה ממאמן שלגמרי במקרה חלק איתם את אותו שם. והנה היום כמה שנים אחרי:
השחקן שהיה באנקר בנוער כרגע משחק בליגה שניה בצרפת בגיל 26
השחקן שסופסל נזרק לאתלטיקו והיה אחד המצטיינים באליפות שהם גנבו לנו.

מישהו מתישהו פה בפורום שאל על מיוראל ולמה שורפים אותו סתם?!?

אני בתור אולי גדול המבקרים של הקדנציה השניה של זידאן ממש לא חיפשתי אותו.
שאלתי שאלה פשוטה, איך זה שבשנתיים וחצי שלו בקבוצה אף צעיר לא עשה קפיצת מדרגה? כל זאת גם בקבוצה של שחקנים זקנים שזקוקים נואשות לרעננות. מצב מושלם לפריצה של צעירים.

יכול להיות שזה מקרי ואשמתם המלאה, אבל אני נוטה לחשוב שלמאמן יש יד בדבר.
בסוף לא מדובר על צעירים אלמונים מהנוער, אלא על צעירים שכל אירופה רדפה אחריהם, ולא במקרה שילמנו עליהם סכומים כאלה בגילאים כאלה.

לתת דוגמאות לשחקנים שנכשלו למרות הכל לא מוכיח דבר. בסוף רוב הסיכויים הם ששחקן ייכשל ולא יהפוך לטופ אירופי.
שנית, צריך דוגמאות לשחקנים שאנחנו התלוננו שלא קיבלו דקות (אעזור לך, אודגור דוגמה טובה למשל) ולא על מיוראלים וואייחויים למיניהם.

אני מאוד מנסה לא להוסיף פה את השינוי של ויניסיוס העונה.
זה אולי מקרי ואולי לא, אבל מצד שני אנחנו מחמיאים לזידאן על ניצחונות מקריים ויצאנו על מוריניו על הפסדים מקריים. ככה זה כדורגל, פעם הספק מקריות לטובתך ופעם לרעתך.

אציין את מה שאני אומר תמיד. זידאן מאמן נהדר! פשוט לסיטואציות אחרות.
הוא אולי הטוב בעולם בניהול אגו של כוכבים וזכיה בתארים עם קבוצה מוכחת.
הוא לא האיש לבניית קבוצה וקידום שחקנים.

כדורגל נבחרות יושב עליו בול.
שימו אותו בפריז, באיירן, יונייטד, ליברפול או סיטי ונצפה באימפריה חדשה.
שימו אותו בריאל ותקבלו את מה שקיבלנו בשנתיים וחצי האחרונות.

תיאו הרננדס אתמול בחצי שעה סיפק בישול קלאסי לברהים (כפרה עליו) ושער א-לה גארת’ בייל מול אינטר ב-2011. לא רק שהוא לא סתם שחקן, יש לו קייס רציני לתואר המגן השמאלי הכי טוב בעולם.

מיוראל היה יחסית סבבה כחלוץ מחליף אשתקד ברומא, העונה בינתיים מוריניו מוחק אותו לגמרי. למה? כשמדובר במוריניו הנוכחי יכולות להיות מיליארד סיבות רציונליות ולא רציונליות. הוא בכל מקרה אף פעם לא היה ברמה וסביר שגם לא יהיה.

אכן טיימינג לא אופטימלי לכתוב את זה על תיאו, אבל הוא מקרה קלאסי של שחקן שמגיח לת’רד הזה כל כמה שבועות עם מהלך טוב אבל לא היה שורד שני משחקים בריאל מדריד בלי לחטוף מכולם.

מול ליברפול ויובה הוא קיבל גולים על הראש ולא עשה כלום חוץ מלעמוד במקום הלא נכון בכל מצב. המספרים מרשימים אבל באמת שחוץ מלרוץ מהר אין בו שום דבר מיוחד. גם התקפית זה נטו מהירות. בהבנת משחק ו"פליימייקריות", התכונות שמאפיינות מגן התקפי איכותי בימינו, אפילו מיגל למשל לא רואה אותו.

אתה קצת מחמיר איתו לדעתי. אין ספק שהגנתית יש לו המון במה להשתפר, במיוחד במה שקשור לעמידה נכונה, ריכוז, מאבקים אוויריים וקריאת מהלכים, והוא כבר מתקרב לגיל שאי אפשר לשייך הכול לחוסר ניסיון (בניגוד למיגל, שאנחנו משלמים עליו בהגנה כרגע שכר לימוד לא זול בלשון המעטה). עם זאת, האחד על אחד שלו מעולה והתיקולים שלו לרוב מוצלחים. בשנה האחרונה הוא גם כן נהיה קצת יותר אחראי ופחות מבצע עבירות מטופשות.

משחק ההתקפה שלו הוא נשק כמעט בלתי ניתן לעצירה והרבה יותר מגוון מה שמשתמע מדבריך. הוא ממש לא וואן טריק פוני של מהירות ודריבל סטייל איזה אדאמה טראורה. כדורי הרוחב שלו נהדרים ובדומה למיגל, גם הקרוסים במשחק עומד מעמדה אחורית יותר. שלא נדבר על היכולת לאיים על השער שבזה הוא בוודאות עדיף על כל מגן אחר. כמו אשרף ומרסלו בזמנו, אם יודעים לבצע התאמות טקטיות כדי לכפר על החולשות בהגנה, זה לגמרי שווה את זה ששחקן כמוהו יבלה רוב הזמן למעלה.

אם כבר מדברים על מושאלים ובפרט מילאן אז קשה לי שלא לחשוב על ברהים דיאז. הבנאדם נראה מעולה לאחרונה כובש הרבה ובכלל משחק בצורה מאוד יצירתית במגרש.
אומרים שמספרי ה10 כבר לא רלוונטיים לעולם הכדורגל. דיאז במילאן מאתגר את הקביעה הזאת.

אורז את פדה וקמווינגה ביחד, שם עליהם סרט אדום, פלוס 30 מיליון יורו, והולך לכותל להתפלל שאתלטי תקבל את ההצעה.

שחקן מושלם. עושה הגנה, התקפה, בעיטה, טכניקה, מיקום, מסירה, תנועה ללא כדור, פיזיות, מה חסר לשחקן הזה תגיד לי? השחקן הכי טוב של אתלטיקו בקלות.

בקיצור, מעיון קצר בת’רד הזה, אם אתה רוצה להיחשב לשחקן מצויין ע"י אוהדי ריאל פשוט אל תהיה בריאל מדריד.

אף שחקן שעזב כולל אשרף ויורנטה אני ממש לא רוצה בחזרה.

בקשר לת’או ודיאז אין בכלל על מה לדבר, שניהם בקבוצה ברמה שמתאימה בול ליכולות שלהם.

מגן שמאלי ששווה משהו ברמות הגבוהות לא היה נשאר במילאן יותר משבועיים וחצי, היה מגיע לקבוצת צמרת בליגה האנגלית.

ממש לא מובן לי הזלזול ביורנטה. הוא השחקן הכי טוב של היריבה הכי גדולה של ריאל לאליפות. כמות הנקודות שהוא חתום עליה עבור אתלטיקו היא פסיכית.
אשרף גם יכל לתרום היום, להזכירכם אנחנו מ’נגלים בין ואסקז (ולא אותו ואסקז של העונה הקודמת), נאצ’ו וקרבחאל באגף ימין.

או שפשוט אתה צריך להיות שחקן טוב. לא תמצא מישהו (שפוי) שיגיד לך שקורטואה, מודריץ’ או בנזמה למשל אינם שחקנים מצויינים.

התלונות הן לא רק על שחקנים שעזבו אלא גם על שחקנים שיובשו.

אבל יותר חשוב מזה. רוב השמות פה הם לא שמות שעלו בתור אשמה על זידאן.
אף מאמן לא גורם לרוב הצעירים להצליח, גם לא פפ וקלופ. אצל כולם ההצלחה היא באחוזים נמוכים. פשוט גבוהים משל זידאן.
עדיין הייתי מצפה שבשנתיים וחצי נקבל יותר מהצעירים שלנו.

עיקר הבעיה שלי היא על הייבוש של שחקנים מסוימים.
על ששרפו שחקנים מסוימים שלא בצדק. יכול להיות שהיו נכשלים, מי יודע, אבל לפחות שיקבלו צאנס.

ובנוסף, אתה באמת לא היית שמח ליורנטה? גם אם פחות העונה אבל אתה לא חושב שעונה שעברה היה לו הרבה מה להציע? אתה לא חושב שיש לו מה להוסיף לנו?
קודם כל הוא מאוד מזכיר את פדה בעיניי, אז שחקן שיוכל לתת לפדה מנוחה זה מבורך, הלוואי שהיינו יכולים להרשות לעצמינו שפדה ישחק בעוצמה גבוהה יותר מבלי לחסוך באנרגיה.
זה עוד מבלי להכנס לזה שאם לא הוא כנראה שהיינו זוכים באליפות.

מעדיף את פדה וקמבינגה על יורנטה בלי לחשוב פעמיים,להם יש נתונים פיזיים וטכניים שיכולים להתפוצץ והשמיים הם הגבול מבחינתם,יורנטה תוצר מוגמר ואחלה שחקן בכללי,אבל התקרה שלו ברורה מאוד.

מדור מושאלים שבועי!

ברהים לא עוצר, צ’וסט עוצר את ברצלונה וקובו נפצע ויעדר בזמן הקרוב

ברהים דיאז, מילאן- 2 ניצחונות, 2 שערים בליגה.

נקווה כי למילאן אין אופצית רכישה כי בקצב הזה המחיר של ברהים ימשיך לעלות ולעלות.
במשחק הראשון השבוע פתח ברהים מול ונציה של דור פרץ. הוא שיחק 81 דקות והבקיע את השער הראשון. השער הגיע ממהלך נהדר של מילאן בסיומו תיאו הרננדז האקס עם מסירה נהדרת לברהים שעשה תנועה יפה לאמצע וסיים ממרחק קצר מהאוויר.
מילאן מנצחת 2-0.

התקציר כולל השער:

במשחק השני השבוע שנערך מול ספציה, נח ברהים אחרי שבוע עמוס ופתח את הספסל.
הוא ראה את קבוצתו מסתבכת כשספציה משווה בדקה ה-80 את התוצאה ל 1-1, ברהים נשלח למגרש כ-2 דקות לאחר מכן וכשהוא על המגרש רק 4 דקות הוא מבקיע שער ניצחון חשוב מאוד ממהלך דומה מאוד לשער שהבקיע מול ונציה.

ברהים עם 3 שערי ליגה ב-6 משחקים ו-4 שערים בסה"כ בפתיחת העונה הנהדרת שלו.

השער:

טפקוסטה קובו, מאיורקה- 45 דקות והפסד.

קובו במשחק אומלל מפסיד 6-1 לריאל מדריד, לא מרשים, נפצע ויוצא בדקה ה-45 ויעדר חודש.
נקווה לזמנים טובים יותר מצידו של היפני.

בורחה מיוראל, רומא- לא שיחק.

מוריניו חוזר לסורו ולא מעניק למיוראל אף לא דקה.

ויקטור צ’וסט, קאדיז- 90 דקות ותיקו בליגה.

ויקטור ממשיך לקבל הזדמנות בהרכב בהרכב הדקות הראשונות בשבוע שעבר ופותח מול ברצלונה.
הוא רשם משחק סולידי וטוב ועזרה לקחת נקודה חשוב מברצלונה עם 0-0.
למען ההגינות, לא הייתה לו הרבה עבודה במגרש כי ההתקפה של ברצלונה הייתה מסורסת למדי, עם זאת הוא יכול להיות מרוצה מ90 הדקות שלו שכללו כמה תיקולים ומסירות טובות והכי חשוב- שער נקי.

במשחק השני של השבוע מול ראיו ויאקנו נשאר צ’וסט על הספסל, וקאדיז חטפה 3 שערים והפסידה. רע לקאדיז, טוב לצוסט

אלברו אודריוסולה, פיורנטינה- 24 דקות והפסד, 90 דקות וניצחון.

חוזר לספסל ועולה כמחליף בדקה ה-66 מול אינטר ולא מצליח לעזור לקבוצתו שמפסידה 3-1.

במשחק השני של השבוע מול אודינזה, אלברו קיבל קרדיט ל-90 דקות ונתן אחלה משחק. עזר לקבוצתו לנצח 1-0 והיה טוב בהגנה.

רינייר, דורטמונד- 8 דקות והפסד.

הוא שיחק!
רינייר מקבל דקות נדירות כשעולה כמחליף בדקה ה82 בניסיון להציל את המולדת כשדורטמונד בפיגור 1-0 מול מנשנגלדבאך.
הוא הספיק לגעת כמה פעמים בודדות בכדור אך לא הצליח להגיע למצבי בעיטה או להשפיע באמת כל המשחק.
נקווה לדקות נוספות בהמשך.

מדור האקסים
אשרף חאכימי- מעניק ניצחון לפסז עם צמד גדול מול מת בדקה ה-5 ושער ניצחון בדקה ה-95. כנראה הרכש הטוב ביותר של פסז העונה עד כה.
הוגו דורו- החלוץ ששיחק בקאסטייה בעונה שעברה ממשיך בכושרו הטוב ולאחר שער מולנו, מבקיע שער מצמק נוסף ב3-1 של סביליה על ולנסיה.
ראול דה תומאס- ממשיך בכושר טוב ומבקיע שער ניצחון יקר לאספניול ב1-0 על אלאבס.
סרחיו רגילון- רושם בישול אבל קבוצתו טוטנהאם מפסידה 3-1 לארסנל ונמצאת בכושר רע למדי.

ממה שראיתי עד כה מוראן ביונייטד - אין שינוי מהיכולת הבינונית מינוס שלו בשנתיים-שלוש האחרונות והוא ממשיך לבצע טעויות מביכות באזורים קריטיים סמוך לרחבה. ככל שהזמן עובר אני יותר נוטה לחשוב שאלאבה ומיליטאו עדיפים עליו (גם אם אני לא משוכנע שהם מספיק טובים עבורנו כצמד הבלמים הבכיר) ושבשורה התחתונה יצאנו נשכרים מהעזיבה שלו. על ראמוס בפסז’ מניח שלא צריך להרחיב.

אפרופו בלמים אקסים ששיחקו היום באולד טראפורד, אלביול בגיל 36 נראה טוב יותר בעשרות מונים מאלביול של גיל 26. קצת חבל שבגילו כל גליץ’ זה סכנה להאמסטרינג.

אני גם לא הבנתי במשחק נגד וויאריאל לאיפה נעלם אלביול הישן והטוב שהיה מבצע פנדל על בנזמה ויוצא באדום.

לא משנה אם הוא משחק אצלינו או נגידנו, הוא תמיד דופק אותנו.

סרחיו רגוליון עושה משהו טוב על המגרש בפעם הראשונה בחייו.